FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 20 z 25Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  ->  => 
28-09-14 15:22  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Dawidsan 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

niech ktoś wrzuci foty arkusz tego miga-21.

--
Pozdrawiam !

 
29-09-14 20:26  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Od Andrzeja, na razie jedno zdjęcie


--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
29-09-14 21:13  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Adas' 

 

O! to jest właśnie ta różnica kolorów - spójrzcie na część 48 i 43 - kolory są różne (części garba są jaśniejsze niż statecznik).

--
__________________________
od kiedy pamietam, to kleję... :)

 
29-09-14 21:20  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

W sumie trochę lipa bo to ten sam arkusz, więc to nawet nie wina drukarni tylko grafika w redakcji.
Różnice w kolorach zdażają się we wszystkich wydawnictwach lecz właśnie z tego pierwszego powodu. Cóż, zdarza się. I tak po sklejeniu pewnie będzie fajny.

 
29-09-14 23:27  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Będę miał sprawdzian dla samozaparcia, żeby nie kupić tego modelu - trzeba przyoszczędzić... Jeśli da radę, ciekaw jestem reszty arkuszy. Bo niedawno w toruńskim Empiku byłem i jeszcze modelu na półce nie uświadczyłem.

 
30-09-14 02:17  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Jeżeli się nie mylę to w Empiku modelu nie kupimy. Natomiast po jednym zamieszczonym zdjęciu fragmentu arkusza trudno ocenić dokładnie różnice w kolorystyce poszczególnych części.
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
30-09-14 09:10  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Wysłałem Air-owi 22 resztę zdjęć do publikacji. Spece od kolorów zawyrokują czy jest dobrze. Róznica kolorów opisana powyżej wynika moim zdaniem z teg, że kadłub płatowca ma ciemniejsze barwy a podwieszany zbiornik paliwa jaśniejsze. Wiadomo bańki wymienne są. Może to celowy zabieg grafika. Zbiorników powieszanych są 4 sztuki w tym dwa srebrne. No i jeszcz podkadłubowy. Plus bogata oferta uzbrojenia.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
30-09-14 13:21  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Adas' 

 

Ale to nie jest zbiornik podkadłubowy, tylko garb....

--
__________________________
od kiedy pamietam, to kleję... :)

 
30-09-14 14:07  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Tak wiem. Zbiorniki jak i garb są jaśniejsze. Mam nadzieję ,że będzie dobrze widać na fotkach.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
30-09-14 19:24  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Zdjęcia:


--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 20 z 25Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024