FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
15-06-14 19:27  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
Marek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Witaj. Bardzo ładny model wybrałeś )) Jeśli chcesz zrobić w miarę dokładnie i trochę dodać od siebie proponuję przekopać relację kolegi Spychacz )) I moją )) Znajdziesz tam wiele zdjęć i rzeczy które pozwalają fajne zrewaloryzować model ))

 
16-06-14 20:13  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
jaceko99 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Witam

Nadbudówka została wzbogacona o podstawy dział przeciwlotniczych. Wszystko pasowało bez problemu. Od siebie dodałem jedynie drabinki prowadzące na pokład z reflektorami. Niestety tył lewej podstawy ubrudziłem trochę w farbie :(



Pozdrawiam

 
17-06-14 16:09  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
jaceko99 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Witam

Dziś skleiłem wywietrznik. Ścianki pochodzą z zestawu fototrawionego. Szkoda, że w tym zestawie jest tylko ten wywietrznik, a dwa mniejsze znajdujące się na rufowej nadbudówce trzeba zrobić samemu.




Pozdrawiam

 
19-06-14 16:55  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Podoba mi się to co dotychczas skleiłeś. No i kibicuję w dalszej budowie.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
22-06-14 22:40  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
jaceko99 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Witam

Skleiłem działka przeciwlotnicze. Działka odbiegają trochę wyglądem od oryginału, ale to co mogłem, to przerobiłem. Zrobiłem poręcze, nowe magazynki i kilka innych rzeczy. Jestem średnio zadowolony, bo zapaćkałem działka farbą.



Pozdrawiam

 
22-06-14 22:59  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Cześć Jaceko99
Działka jak na tą skalę dobrze wyglądają ,przejąłbym się raczej czarnymi drabinkami na kominie i relingami i pomalowałbym je w zbliżonym kolorze jasno-szarym żeby tak nie raziły,okaptowanie komina czy jak to się nazywa ta kratka na górze też bym obniżył,ale to tylko takie moje widzimisię nie musisz się przejmować ,bo tak ogólnie jest boueno.
Pozdrawiam i podpatruję dalej
thorn

 
22-06-14 23:15  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
Ramm 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Działka nie wyglądają dobrze, źle wkleiłeś lufy. Skrajne lufy powinny być krótsze w stosunku do środkowych.


--
Rock Honor Ojczyzna

 
22-06-14 23:32  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
Daniel1976 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Witam.
Oprócz luf też źle są wklejone imitacje pocisków w magazynkach. Łuskami do wylotu z lufy.

 
23-06-14 04:01  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

I założę się, że nie można z niego strzelać.

--
serwusik

 
23-06-14 21:27  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
jaceko99 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Witam

Dziękuję za wszystkie uwagi.

thorn1982- relingi i drabinki sprubuję przemalować. Okaptowania nie będę ruszał. Za dużo musiałbym rwać i mógłbym uszkodzić nadbudówkę.

Ramm-masz rację, lufy są źle wklejone. Korzystałem z luf toczonych i nie zwróciłem na to uwagi.

Daniel1976- Jak wspomniałem wcześniej, magazynki musiałem przerabiać. W opracowaniu były do każdego działka po cztery pojedyńcze magazynki, ułożone jeden obok drugiego w różnych wysokościach. Takie magazynki są w pom-pomach 4-lufowych. W 8-lufowych są cztery podwójne magazynki ułożone jeden pod drógim. Magazynki zrobiłem z 2mm tektury, a na górną część magazynka przykleiłem imitację pocisków wyciętą z oryginalnych elementów. Widocznie nie zwróciłem na to większej uwagi w jaki sposób przyklejam tę imitację.

Lelum polelum- No niestety nie można z niego strzelać:)

Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024