FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 7Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
22-10-14 11:07  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Zdaje się,że to wycinanka dla tych co lubią pastwić się nad sobą ! Samobiczowanie nie byłoby prostsze ? :)))) Ale kibicuje Ci nadal - cokolwiek wybierzesz :)))) Pięknie wyszły te części.

 
20-12-14 15:18  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
Darek1207 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Rodrus tą wycinankę jest porównywalna do wielu innych, a biczowanie jakoś mnie nie kręci, hehe.

Dzisiaj tylko dwa „elemenciki” i nie ma co się za bardzo rozpisywać.
Pierwszy to silnik.



Drugi to skrzynia biegów


I oba elementy połączone na sucho wałem


I model nabrał rumianów po otrzymaniu serca, na razie przymierzone na sucho, przed wklejeniem na stałe wszystko musi być pomalowane.


Kolejna odsłona to pewnie dopiero w przyszłym roku więc Wesołych Świąt oraz szczęśliwego nowego roku z pięknymi modelami.

 
20-12-14 17:55  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Świetnie te dwa "skromne" elementy się prezentują.Będziesz retuszował,czy lecisz hurtowo po całości ?

 
20-12-14 20:02  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Bardzo podoba mi się to co dotychczas wykonałeś. A co dopiero jak przyjdzie malunek. Model zapowiada się świetnie.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
21-12-14 08:54  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

A wystarczy użyć Linkera do wstawiania zdjęć i nie będzie żadnych głupich reklam zasłaniających efekty Twojej pracy, tym bardziej, że używasz Fotosika z którym Linker współpracuje. Przez to aż nie chce się oglądać tego, co zrobiłeś.

--

Post zmieniony (21-12-14 08:55)

 
21-12-14 10:36  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Dłubaniny multum,ale jak już się pomaluje,to micha cieszy się sama.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
21-12-14 14:28  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
Darek1207 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Rodrus - model będzie w całości malowany,

Jasiek - o jakim programie mówisz, nie znalazłem czegoś takiego "linker"

A silnik i skrzynia mam już pryśnięta podkładem i faktycznie wygląda lepiej.


Pozdrawiam.

Post zmieniony (21-12-14 15:44)

 
21-12-14 14:32  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

MIODZIO !!!!!!!!

 
21-12-14 14:34  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

W swoim stylu ;)

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
21-12-14 15:15  Odp: [R] Sd.Kfz 9 (Angraf) + Flak 36/37 (Military Model) + Sd.An 52
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Zapraszam do działu Testy-Pytania-Uwagi. Pierwszy temat na samej górze. Jak nie będziesz mógł ściągnąć to wyśle Ci na priv. Program działa bez instalacji, kopiuj-wklej:) Wiele osób go używa, w tym ja. Jak chcesz to wejdź w jakąś moją relacje i zobacz jak wyglądają zdjęcia po zmianie kodu przez Linker.

--
Pozdrawiam!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 7Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024