FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
13-04-14 23:26  Odp: [G] Bf 109E-7/ Trop. Haliński KA 2/2009
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Sumnienie moje spokojne jest, a przez to że nowe jest lepsze i ...... to nowe we łbie się przewraca i staremu nie pozwala się rozwinąć, albo na wierzch wypłynąć ;-)).

 
14-04-14 08:03  Odp: [G] Bf 109E-7/ Trop. Haliński KA 2/2009
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Tak myślałem, że kołpak jest na szpilce. Zwróciłem na to uwagę, bo myślałem, że można to poprawić.

--
Pozdrawiam!

 
14-04-14 20:43  Odp: [G] Bf 109E-7/ Trop. Haliński KA 2/2009
DarekD 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 8
 

Bardzo mi się podoba, czysto i elegancko.

--
Ukończone: A6M3 Zero | P-51D Mustang | Bf 109F-2 | Spitfire Vb | Fw 190 A-8 | P-39 Aicacobra | Aichi D3A1 | C6N1 Saiun

W kolejce: SBD-3 Dauntless, SB2C-4 Helldiver, F-14A Tomcat, Ju-87 B2/R2.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024