FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
17-04-14 16:31  Odp: [N/Z] Mały Modelarz nr 10-11-12/2011 Niemiecki Pancernik
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Ot, tak z ciekawości przekartkowałem w sklepie M/M. Ale tam drobiazgów ! Może w tym okresie nie był ten krzyż łamany malowany na pokładzie, nie wiem. Ale pokładowy wodnosamolot Arado miał swastyką na sterze kierunku a w modelu brak (krzyże na płatach są). Wprawdzie to maleństwo ten samolocik ale zawsze...

Post zmieniony (17-04-14 16:31)

 
17-04-14 21:50  Odp: [N/Z] Mały Modelarz nr 10-11-12/2011 Niemiecki Pancernik "Bismarck"
Ados777 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Panie Ryszardzie na sterach kierunku w samolotach jest swastyka,lecz bardzo malutka i czarna wtapia się w tłum,po za tym na fladze mamy swastykę.A podobno w tym malowaniu okręt nie miał na pokładzie swastyk.

--
Taki sobie modelarz :)

 
17-04-14 22:12  Odp: [N/Z] Mały Modelarz nr 10-11-12/2011 Niemiecki Pancernik "Bismarck"
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Widać oczy już nie te co dawniej....;-)

 
19-04-14 00:20  Odp: [N/Z] Mały Modelarz nr 10-11-12/2011 Niemiecki Pancernik "Bismarck"
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

W Szczecinie , w Empiku MM z Bismarckiem jest !!! I to tak na oko z 8 sztuk. Przejrzałem z
trzy egzemplarze. Wybrałem najlepszy wg mojego mniemania i KUPIŁEM. Ładny model,
choć go pewnie nie skleję....

 
19-04-14 08:31  Odp: [N/Z] Mały Modelarz nr 10-11-12/2011 Niemiecki Pancernik "Bismarck"
cudzoziemiec007   

Wczoraj kupiłem i mam.Z tego co na szybciora wieczorkiem obejrzałem to podzielę się moimi spostrzeżeniami.
Pierwszy plus to pokład,który ma jednolity kolor,nie taki jak poprzedni gdzie odcienie się nie zgrywały.Drugi plus to poprawiony rufowy element ''napędowy''z mocowaniem śrub i wałów do kadłuba.Następny plus dla mego oka to malowanie;szary ''żywy'' kolor.Poprzedni był według mnie za jasny, i na niektórych arkuszach jeszcze wpadał w róż,nie wiem czy we wszystkich,ale moja wycinanka tak miała.Poprawione są też działa artylerii głównej,chociaż raczej napiszę, że lekko przerobione,bo'' poprawione'' to za duże słowo.
Na minus dla autora jest nie poprawiona część nr 41,gdzie na forach koledzy pisali że był błąd,gdyż te dwie części powinny być takie same,a były i są w lustrzanym odbiciu.
Następną rzeczą jaka rzuciła mi się w oczy to szyby w łodziach komunikacyjnych nr 276c,gdzie dwie mają kolor nadbudówek tych łodzi.Jest też zmieniony kolor dna tych łodzi na czarny,i powiem że jednak bardziej podoba mi się taki jaki był poprzednio,czyli czerwony.
Ogólnie wycinanka na wysokim poziomie,zapewne niejednego modelarza zadowoli.Za tą cenę sklejony model prezentuje się znakomicie,toż Bismarck pięknym okrętem był.

 
19-04-14 11:00  Odp: [N/Z] Mały Modelarz nr 10-11-12/2011 Niemiecki Pancernik "Bismarck"
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Piekny nie piekny, o gustach sie nie dyskutuje.Najwazniejsze że szalupy nie są różowe. Raziło mnie to najbardziej w poprzednim wydaniu.
Banda nazistów w różowych łódeczkach, widok niecodzienny ... :-)
Pzdr

 
19-04-14 11:21  Odp: [N/Z] Mały Modelarz nr 10-11-12/2011 Niemiecki Pancernik "Bismarck"
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Można prosić jakieś zdjątko elementów wież a.g.?

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
19-04-14 23:02  Odp: [N/Z] Mały Modelarz nr 10-11-12/2011 Niemiecki Pancernik "Bismarck"
cudzoziemiec007   

Zdjęcia są na Papermodels.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024