FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
17-03-14 12:49  [Zapowiedz] Kawasaki Ki-61 I Hien ''Tei'' - MODEL HOBBY
-MODEL-HOBBY- 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


W związku z faktem sprzedaży całego nakładu Kawasaki Ki-61 I Hien "Hei", dalszym dużym zainteresowaniem tematem oraz licznymi prośbami od modelarzy z całego świata o wznowienie modelu. Postanowiliśmy wydać kolejnego "Hiena".

Od jutra w sieci salonów EMPIK na terenie całego kraju, oraz od dziś w naszym sklepie dostępny jest numer 9 WEAPONS OF WWII a w nim Japoński myśliwiec Kawasaki Ki-61 I Hien "Tei". Samolot ten jest wersją rozwojową wydanego w numerze 8 naszego wydawnictwa Kawasaki Ki-61 I Hien "Hei".



Opracowanie modelu:
Rafał Ciesielski
Okładka:
Jarosław Wróbel
Waloryzacja:
zespół grafików wydawnictwa

Dla osób zainteresowanych tematem i większą wiedzą odsyłamy do:
naszego sklepu http://www.model-hobby.pl ,
strony wydawnictwa http://www.wydawnictwo.model-hobby.pl
oraz FB http://www.facebook.com/FWHUMODELHOBBY ,
gdzie w najbliższym czasie pojawią się dodatkowe informacje, strona modelu i pełne dane.

Pozdrawiam

--
MODEL HOBBY - RAJ MODELARZA

 
17-03-14 16:03  Odp: [Zapowiedz] Kawasaki Ki-61 I Hien "Tei" - MODEL HOBBY
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

A gdzie kabiny do poprzedniej wersji ? Jak nie było tak nie ma, do tej również .

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
17-03-14 18:05  Odp: [Zapowiedz] Kawasaki Ki-61 I Hien
Refal   

Dzisiaj oglądałem go w Empiku ( a przecież miał być od jutra ?). Model ciekawy niestety cena to minus.

Post zmieniony (17-03-14 18:06)

 
17-03-14 21:44  Odp: [Zapowiedz] Kawasaki Ki-61 I Hien "Tei" - MODEL HOBBY
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Hu hu hu ale psikus. No to niezła niespodzianka z wydawnictwa wyszła. Ciekawie się robi, ciekawie.

 
18-03-14 17:36  Odp: [Zapowiedz] Kawasaki Ki-61 I Hien "Tei" - MODEL HOBBY
Dawidsan 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Spojrzałem na okładkę. Inny kamuflaż, soczysta, nieregularnie nałożona zieleń. Nic bardziej mylnego. Model w środku identyczny jak poprzedni. Różnica tkwi w stałym kółku tylnim, innym uzbrojeniu i o parę milimetrów dłuższej sekcji tylniej. Szkoda, że nie zmieniono malowania.

--
Pozdrawiam !

 
18-03-14 18:13  Odp: [Zapowiedz] Kawasaki Ki-61 I Hien "Tei" - MODEL HOBBY
AWOT   

Dawidsan, przód Hiena jest tam, gdzie ten wielki wentylator. To w tym miejscu samolot jest dłuższy od poprzedniej wersji ;-)

Pozdrawiam.
Rafał.

P.S. Mam nadzieję, że masz poczucie humoru :-)

 
18-03-14 18:29  Odp: [Zapowiedz] Kawasaki Ki-61 I Hien "Tei" - MODEL HOBBY
k_natlenie 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Też przejrzałem sobie ten model w empiku, mając nadzieję na trochę inny kamuflaż. Te plamki są za ładne, zbyt regularne. Haliński to fajnie zrobił w Ki-43-II Hayabusa.

Z dodatków widziałem, że do modelu dołączone są grawerowane pasy, tablicy jak w poprzedniej wersji nie ma.

 
18-03-14 18:36  Odp: [Zapowiedz] Kawasaki Ki-61 I Hien "Tei" - MODEL HOBBY
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Krótko i na temat http://images33.fotosik.pl/283/679439da24fec59f.jpg

 
18-03-14 19:08  Odp: [Zapowiedz] Kawasaki Ki-61 I Hien
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

No niestety, też myślałem że może wydawnictwo po ostatnim wypuście i sporej ilości negatywnych komentarzy na temat spartolonego kamuflażu, weźmie sobie choć trochę do serca te opinie i zastanowi się nad tematem. Ale nieeee...Ten sam bubel graficzny co i był, tyle że plamki nieco innego kształtu, żeby nie było że całkiem to samo chyba. Szkoda mi było czasu na dalsze oględziny. Przykre że Panowie nie potrafią wyciągnąć wniosków z popełnionych błędów albo może raczej wydaje im się że ich nie popełnili. I nie wnikam tu już w kształt poszczególnej plamki nawet, choć uważam że powinien być zachowany, ale najgorsze wrażenie sprawia właśnie zbytnia ostrość ich krawędzi i jakieś dziwne zawijasy. Osiągnięcie takiego czegoś w warunkach polowych przy użyciu pistoletów lakierniczych i ograniczonych zasobach czasowych i materiałowych byłoby naprawdę sporym wyzwaniem dla techników... Raczej nierealnym

--

Post zmieniony (18-03-14 19:11)

 
18-03-14 20:13  Odp: [Zapowiedz] Kawasaki Ki-61 I Hien
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Malowanie jest całkiem inne, inny kaliber uzbrojenia dziobowego, różnice w oznaczeniach zarówno na kadłubie jak i ogonie i skrzydłach. Różnice w nitowaniu i podziale blach, różnice w uzbrojeniu skrzydeł. Inny kadłub, wersja dłuższa ze względu na uzbrojenie. Radzę dobrze przestudiować model zanim napiszecie jakieś brednie, weźcie sobie starego MM do ręki i podziwiajcie w nim buble graficzne - polacy narzekacze.

--

Post zmieniony (18-03-14 20:15)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024