FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
19-02-14 20:22  Odp: [Z]Answer. STAR 660 cysterna i włoski ciężki bombowiec Caproni Ca.3.
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Autorem Ca.3 jest Stanisław Śliwiński.

Za gratulację dziękujemy - ale to też zasługa klientów i ich ogromne zainteresowanie nowościami powoduje, że nie musimy wydawać w kółko tego samego, a możemy spokojnie pracować nad wieloma tematami.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
19-02-14 20:34  Odp: [Z]Answer. STAR 660 cysterna i włoski ciężki bombowiec Caproni Ca.3.
caped 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 2

piotter, znak na rysunku montażowym wygląda (z daleka) na Stasia Śliwińskiego.

--
pozdrawiam!

 
19-02-14 20:40  Odp: [Z]Answer. STAR 660 cysterna i włoski ciężki bombowiec Caproni Ca.3.
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Caproni to dla mnie model z cyklu "must have" :D. Dawno żadna zapowiedź nie wywołała u mnie takiego banana jak ta zapowwiedź, będę czekał cierpliwie... albo nie chcę go tu, już teraz natychmiast ... dwa egzemplarze !!! Dajcie mi coś na uspokojenie :D
REWELACJA, z cyklu tych modeli "odrzuć wszystko i chodź sklejać" :D Chyba się za bardzo podniecam :) Dzięki Answer !

--

 
19-02-14 20:52  Odp: [Z]Answer. STAR 660 cysterna i włoski ciężki bombowiec Caproni Ca.3.
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 11
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

No to na pewno nabędę - nawet jak nie skleję . :D

PS.Tak mnie się wydawało alem nie był pewien. Bardzo się cieszę.

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
19-02-14 21:06  Odp: [Z]Answer. STAR 660 cysterna i włoski ciężki bombowiec Caproni Ca.3.
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Czyli jednym słowem dla chcącego "cóś piknego". Można sobie skompletować to co było nacięższe latające w I WŚ czterech państw:
- Caproni Ca.3 (Włochy)- Answer
- Gotha G,IV (Niemcy)- GPM
- Vickers Vimmy (Anglia) - Modelik oraz z Fly Model
- Ilia Muromiec (Rosja) - Bumażnoje

Post zmieniony (20-02-14 20:37)

 
19-02-14 21:52  Odp: [Z]Answer. STAR 660 cysterna i włoski ciężki bombowiec Caproni Ca.3.
Kuba 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

To ja zadam standardowe pytanie, czy któryś z nich będzie w empiku?:) Też chętnie nabędę bombowiec.

--
100 % karton!!!!!!!!!!

 
19-02-14 22:13  Odp: [Z]Answer. STAR 660 cysterna i włoski ciężki bombowiec Caproni Ca.3.
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Na dzień dzisiejszy trudno jeszcze powiedzieć, z Ca.3 odnośnie Empiku jest nieco problem z formatem, ale będziemy walczyć.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
19-02-14 22:19  Odp: [Z]Answer. STAR 660 cysterna i włoski ciężki bombowiec Caproni Ca.3.
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Projekt Stanisława Śliwińskiego zapowiadany jeszcze w serii wydawniczej STM.
Wygląda fajnie.


--

Post zmieniony (19-02-14 22:21)

 
20-02-14 08:56  Odp: [Z]Answer. STAR 660 cysterna i włoski ciężki bombowiec Caproni Ca.3.
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

I oto chodzi i oto chodzi .

 
20-02-14 18:30  Odp: [Z]Answer. STAR 660 cysterna i włoski ciężki bombowiec Caproni Ca.3.
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Ryszard , zapomniałeś o AEG z GPM-u. Był wydany, tak że ja wyjdzie Ca 3 to już 5-tka bombowców z I wś.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024