FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
12-12-06 20:19  [zapowiedź] - WAK Extra - Patrol Saperski i Strażacki Wóz Dowodzenia
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witamy,

Działając za wolą modelarzy wydamy dwa modele dla bardzo początkujących.







Są to modele strażackiego radiowozu dowodzenia oraz wozu patrolu saperskiego. Auta są oparte na kontrukcji Mercedesa 230 G, ale umówmy się że tylko oparte :) Skala jest 1:32 (bo taki wszedł na kartkę A4). Autorem modeli jest Paweł Dejnak. Właściwie zrzuty arkuszy mówią wszystko. Cena także jest początkująca - 1,50 zł za autko.

Zdjęcia wersji strażackiej, jeszcze bez efektów 3D.





W razie dobrego przyjęcia takich modelików, możecie liczyć na więcej.

ps. Tak nadrabiamy numerację WAK Extra tymi modelami :D

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
12-12-06 20:41  Re: [zapowiedź] - WAK Extra - Patrol Saperski i Strażacki Wóz Dowodzenia
ojciec cenzura 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 2


 - 2

To właściwie dobrze, że WAk wydaje takie modele. Wszystkie wcześniejsze modele były zdecydowanie dla zaawansowanych. A teraz możecie zdobyć więcej klientów... ;-)

 
12-12-06 20:47  Re: [zapowiedź] - WAK Extra - Patrol Saperski i Strażacki Wóz Dowodzenia
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


wow ale wypas , kupię napewno po 5 sztuk. Dzięki straszliwe
czy 1,50 to jest z VATem czy bez ????

 
12-12-06 21:07  Re: [zapowiedź] - WAK Extra - Patrol Saperski i Strażacki Wóz Dowodzenia
Marian 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Moje uznanie. Ktoś myśli o malolatach:-)

--
Cale zycie z wariatami...

Marcia bardzo cię kocham i dziękuje za cudownego synka :-)

 
12-12-06 21:58  Re: [zapowiedź] - WAK Extra - Patrol Saperski i Strażacki Wóz Dowodzenia
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Takie jeżdża w NBP ,mojej firmie.Moze sie pokusisz?

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
12-12-06 22:02  Re: [zapowiedź] - WAK Extra - Patrol Saperski i Strażacki Wóz Dowodzenia
zimer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Pamiętam w latach osiemdziesiątych były takie polonezy i duże fiaty tylko chyba na większych arkuszach. To były pierwsze moje modele.

 
13-12-06 11:15  Re: [zapowiedź] - WAK Extra - Patrol Saperski i Strażacki Wóz Dowodzenia
tyg   

Witam
Super, że to się ukazuje. Co prawda mój następca ma dopiero półtora roku ale już skupuję dla niego takie modeliki:)
Pozdrawiam
tyg

 
14-12-06 02:19  Re: [zapowiedź] - WAK Extra - Patrol Saperski i Strażacki Wóz Dowodzenia
Andzrzej Stolarz   

super model :) w sam raz dla mojej dziewczyny będzie :))))
pozdrawiam

--
Oi

 
15-12-06 09:57  Re: [zapowiedź] - WAK Extra - Patrol Saperski i Strażacki Wóz Dowodzenia
tosiek   

Bardzo dobrze, że koledzy też wypuszczają " misie" młodsze pokolenie będzie miało się na czym uczyć sklejać. Na pewno zakupimy większą ilość do modelarni dla naszych początkujących. Pozdrawiam !

--
tosiek

 
15-12-06 15:15  Re: [zapowiedź] - WAK Extra - Patrol Saperski i Strażacki Wóz Dowodzenia
KubaZ   

Mój 5,5 latek właśnie takich modeli potrzebuje! Dzięki! Wielkie!

Pozdrawiam,

Kuba

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024