FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 16Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 
04-02-14 22:57  Odp: [R] Moździerz 220 mm wz.32 skala 1:25
kolejny_cichy   

Nie dziel. To nie ma sensu. Każdy kto będzie chciał kupić "Moździerz 220" będzie się musiał liczyć z trzema "wózkami" itp. Co do ewentualnego modelu C7P w 3 sztukach to osobny problem :) . Ale armaty nie dziel fan jest w całości.
pzdr
Cichy

--
Moja strona: http://www.strefacichego.pl

 
05-02-14 21:23  Odp: [R] Moździerz 220 mm wz.32 skala 1:25
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Witam. Popieram kolegę Cichego. Oczekuję informacji o wydaniu. Mam zamiar go kupić.

 
05-02-14 22:14  Odp: [R] Moździerz 220 mm wz.32 skala 1:25
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 


przyczepa z lufą dokończona + przyczepa z podstawą

--
10 ,CZARNA BRYGADA

 
06-02-14 18:32  Odp: [R] Moździerz 220 mm wz.32 skala 1:25
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 




czas na wersję elektroniczną - model skończony - nadal proszę o ustosunkowanie się do mojej prośby o podział modelu cały czy moździerz na stanowisku bojowym i oddzielnie przyczepy z każdą częścią moździerza. Oczywiście nie zamykam mojego postu jeśli ktokolwiek ma jakieś pytania chętnie odpowiem - model jest odwzorowany na dzisiejszy czas w 99%- co będzie gdy przywiozą przyczepy z Norwegii to się okaże czy miałem rację .

--

Post zmieniony (06-02-14 18:36)

 
06-02-14 19:46  Odp: [R] Moździerz 220 mm wz.32 skala 1:25
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 14


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Czy ja dobrze zrozumiałem - z tego co widać na zdjęciach powyżej nie da się złożyć moździerza "w całości" ?
Trzeba go ( model ) podzielić raz jeszcze żeby był w pozycji bojowej, tak ?
jeśli tak to proponuję właśnie te dwie wersje - na przyczepach i "bojową" w jednej wycinance.

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
06-02-14 20:37  Odp: [R] Moździerz 220 mm wz.32 skala 1:25
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Moim zdaniem tez powinno to wszystko byc w jednym zeszycie...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
06-02-14 21:32  Odp: [R] Moździerz 220 mm wz.32 skala 1:25
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 

Przepraszam za wprowadzenie w błąd - czy model ma być dzielony czy w całości -tylko o takie rozwiązanie chciałem zapytać - jeszcze raz przepraszam

--
10 ,CZARNA BRYGADA

 
06-02-14 23:37  Odp: [R] Moździerz 220 mm wz.32 skala 1:25
barakuda   

A czy nie może być tak też że jak chcemy to możemy sobie dioramę moździerza zrobić ze stojącymi obok wózkami ?? a jak będziemy chcieli to wszystko na wózki zładujemy ??

--
"Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię"

 
07-02-14 00:27  Odp: [R] Moździerz 220 mm wz.32 skala 1:25
Extra Model   

Tak jak koledzy piszą. Moździerz + trzy przyczepy w jednym zeszycie i musi być możliwość rozłożenia i złożenia do pozycji bojowej. Ciągnika C7P nie rób w ciemno tylko najpierw ustal z wydawcą ponieważ jest już wydany w wydawnictwie Pro-Model.
W tym zestawie brakuje jeszcze pocisków i sprzętu do ich transportu.

--
www.extramodel.pl

 
07-02-14 09:55  Odp: [R] Moździerz 220 mm wz.32 skala 1:25
tadeusz 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
 

Co do całości to macie rację - wyjdzie całość -co do C7P i przyczepy amunicyjnej to jeszcze do przemyślenia a może C6P

--
10 ,CZARNA BRYGADA

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 16Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024