FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
04-01-14 14:38  [G] Nastawnia Wolsztyn - Kartonowe Mini ABC 2/2003
Majster 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
 

Witam wszystkich
Ostatnio ja i moi kumple z kolejówki postanowiliśmy wyremontować szkolną makietę kolejową. Mieliśmy pewien dylemat co do tego, jaki budynek nastawni wybrać na jedną ze stacji. Postanowiliśmy że będzie to nastawnia Wolsztyn. Nazwa tej nastawni i tak zostanie zmieniona gdy model pojawi się już na makiecie. Początkowo byłem trochę sceptycznie nastawiony na ten model, a surówka widniejąca na okładce nie wyglądała wg. mnie zbyt zachęcająco. Jednak po sklejeniu tego modelu muszę przyznać że myliłem się co do tego i prezentuje się on całkiem nieźle. Podczas sklejania pominąłem kilka elementów jak np. latarnie czy wysięgniki na tyłach nastawni. Co do samego sklejania, to model ten sklejało się całkiem przyjemnie, jedynie numeracja części w instrukcji trochę mi namieszała w głowie ale dałem radę :) Sklejanie zajęło mi ok. 4 dni. Poniżej zamieszczam fotki modelu.
Pozdrawiam :)

 
05-01-14 09:08  Odp: [G] Nastawnia Wolsztyn - Kartonowe Mini ABC 2/2003
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

podoba mi się!Dobry pomysł aby odświeżyć taki rodzaj modelu.Na pewno było troszkę pracochłonne jak każdy model ale efekt wyszedł EXTRA!!!

--
Modele jakie są każdy widzi inaczej zależy w którym kierunku się patrzy a i siedzenie na krześle też boli :)
Czy się siedzi czy się leży każdy model kartonowy się należy
GG-50609670

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024