FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
31-12-13 16:56  [R/G] Radziecki okręt podwodny projekt 671 RTM/RTMK Szczuka (Victor III) skala 1:200
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Witajcie, z końcem roku chciałbym przedstawić kolejny projekt radzieckiego okrętu podwodnego projektu 671 RTM/RTMK Szczuka - w kodzie NATO: Victor III. Kolejny podwodniak radzieckiej bandery - obiecuję, że nie ostatni;-)

Co mogę powiedzieć o wyborze serii?
Victor III dlatego, że zainteresowała mnie historia okrętu K-324, który o mały włos nie wywołał konfliktu z amerykanami;-)) Zaplątał się w tajemniczy kabel i dobrych kilka dni dryfował w otoczeniu US NAVY;-))


Model ten to projekt 671 RTM. Seria Victor III była na bieżąco modyfikowana m. in. w system detekcji Kolos (RTMK), zintegrowany system kierowania ogniem Viking czy też nowe samosterujące pociski S-10 Granat.
Postanowiłem zrobić za jednym zamachem obie wersje. Drugi wariant bazował będzie na okręcie K-414 "Daniił Moskowskij"


A poniżej kilka renderów okrętu...



pozdrawiam,
Łukasz

--

Post zmieniony (14-06-14 18:26)

 
31-12-13 17:05  Odp: [R] Projekt 671 RTM/RTMK Szczuka (Victor III) skala 1:200
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Fajnie bardzo fajnie. Radzieckie podwodniaki są super. Czekam teraz aż weźmiesz coś nawodnego na tapetę ze współczesnej rosyjskiej czy radzieckiej marynarki.
Takich linii jak ich okręty nie ma nikt. Coś im zostało po współpracy z Włochami.
Pzdr

 
31-12-13 17:11  Odp: [R] Projekt 671 RTM/RTMK Szczuka (Victor III) skala 1:200
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dokker w nowym roku powinno się coś ukazać :)

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
04-05-14 20:42  Odp: [R] Radziecki okręt podwodny projekt 671 RTM/RTMK Szczuka (Victor III) skala 1:200
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Witajcie po przerwie;-)
trwają prace na kolejnymi projektami, a ja chciałem podzielić się z Wami relacją z budowy Victora.
Po namowie Andreasa postanowiłem wzmocnić pokład okrętu, wstawiając dodatkowy element. Przy okazji usztywni się nam cały szkielet.


Dzisiaj niestety tylko podklejone elementy szkieletu;-))


pozdrawiam
Łukasz

--

 
04-05-14 20:48  Odp: [R] Radziecki okręt podwodny projekt 671 RTM/RTMK Szczuka (Victor III) skala 1:200
Ziga 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Dlaczego nie projektujesz polskich okrętów? A tak na poważnie, to całkiem ładna подводная лодка ;-)

--
Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan

 
05-05-14 21:47  Odp: [R] Radziecki okręt podwodny projekt 671 RTM/RTMK Szczuka (Victor III) skala 1:200
Luke 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Jedno z moich modelarskich marzeń :) Bardzo mnie cieszy, że znów ruszyłeś z robotą. Martwi mnie trochę tak rozbudowany szkielet, w poprzednich Twoich projektach świetnie sprawdziło się najprostsze, samolotowe rozwiązanie. No ale zobaczymy, może sobie poradzimy ;)


PS. Może skusisz się w przyszłości na opracowanie którejś z wcześniejszych wersji tego typu, dość mocno różniących się wizualnie. Na przykład K-314 proj. 671, znanego z kolizji z lotniskowcem USS Kitty Hawk w marcu 1984.

Pozdrawiam;)

Post zmieniony (05-05-14 21:47)

 
05-05-14 22:56  Odp: [R] Radziecki okręt podwodny projekt 671 RTM/RTMK Szczuka (Victor III) skala 1:200
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Kazik - na wszystko przyjdzie czas;-))

Luke - szkielet został zmodyfikowany w ostatniej chwili. W istocie - miał być posty. To wzmocnienie ma sens przy założeniu, że uzyskamy sztywność przy montaży kiosku. Cały czas staram się "coś" zmieniać w projektach. Mam nadzieję, że na lepsze;-)))
pozdrawiam
Łukasz

--

 
06-05-14 20:42  Odp: [R] Radziecki okręt podwodny projekt 671 RTM/RTMK Szczuka (Victor III) skala 1:200
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Witajcie!
pokonałem 1mm materię szkieletu;-)
Poniżej moje wypociny...



pozdrawiam,
Łukasz

--

 
28-05-14 10:31  Odp: [R] Radziecki okręt podwodny projekt 671 RTM/RTMK Szczuka (Victor III) skala 1:200
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Witajcie,
mała aktualizacja. Model otrzymał już poszycie. Pozostało jeszcze trochę drobnicy wyposażenia oraz kiosk.




pozdrawiam,
Łukasz

--

 
28-05-14 10:43  Odp: [R] Radziecki okręt podwodny projekt 671 RTM/RTMK Szczuka (Victor III) skala 1:200
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Poszycie kładziesz na goły szkielet ?

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024