FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
23-12-13 14:21  Odp: [G] Curtiss Hawk II Floatplane /projekt własny/
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Piękny, ja co prawda tylko polskie lub z szachownicami. Czasami coś mi wpada innego więc może i ten fruwak wpadnie. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
23-12-13 15:10  Odp: [G] Curtiss Hawk II Floatplane /projekt własny/
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Fitter: Proponuję poszukać niszowych tematów wśród żaglowców, no ile można męczyć wciąż fruwadła. Zaprojektuj jakiś kajak znad Amazonki, będzie pasował do tego żółtego Curtiss'a.

Pozdrawiam SZKUTNIK

Post zmieniony (23-12-13 15:10)

 
23-12-13 16:04  Odp: [G] Curtiss Hawk II Floatplane /projekt własny/
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

Fitter, tak po męsku: jeżeli wątek ma na celu wysondowanie potencjalnego grona nabywców, to po po postu o tym napisz. To, że model mi się podoba, wcale nie znaczy, że mam się publicznie nad nim rozpływać. Modelik sobie zrobiłeś ok, fajnie się go ogląda, tylko co poza tym dla innych modelarzy z Twojego pierwszego postu wynika? Jeżeli, jak piszesz, "nie oczekujesz ochów i achów", to w takim razie czego? Wystarczyło napisać: "Proszę o reakcję, czy znaleźliby się chętni do nabycia w przypadku jego wydania?". Myślę że ci co mieli by się wpisać, to by się wpisali (łącznie z niżej podpisanym), a sytuacja byłaby klarowna. To samo dotyczy uwag do projektu - nie prosiłeś o nie, co czyni wielu innych projektantów.
Weź pod uwagę, że jest na tym forum (i zapewne innych też) kilku ludzi, którzy pokazują projektowane modele, a na pytania o ich wydanie odpowiadają "nie wiem, może, zobaczę czy mi się będzie chciało" itp. W ten sposób osoby reagujące entuzjastycznie na pokazywane projekty mogą się poczuć traktowane jak idioci.
Tak swoja drogą, pierwszy post jest z 20.12.13, a Ty w poście z 22.12.13 piszesz: "Od tygodnia wisi galeria - ponad 600 "oglądów" i dwa wpisy". Ja coś przeoczyłem, czy może jakieś zaburzenie czasoprzestrzeni? ;-)

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
23-12-13 19:06  Odp: [G] Curtiss Hawk II Floatplane /projekt własny/
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

A ja myślę ,że Fitter ma rację , jak nie ma reakcji bez zapowiedzi ,że prosisz o reakcję bo... to znaczy o małym zainteresowaniu. Jeśli COŚ nie drgnie poczas oglądania galerii ( jakby powiedziała moja córka -du...y nie urwalo ) to się ja zamyka bez wpisu. Widocznie nie drgało, brutalna ale prawda. Sory Fitter wiem ,ze to przykre ale Tobie też chodzi o to by sie sprzedało .
Dodam jeszcze coś , o wiele bardziej interreakcyjna jest relacja . Ja na galerię patrze raz i zamykam. Relacje śledzę i piszę za 1 razem albo za kolejnym. Pozdrawiam. Trzymaj się.
PS
Nie zawsze też reakcja , zywa świadczy o zakupach, np projekt Emilia , ochy , achy , wpisy a GDZIE sklejone modele ?
--

Post zmieniony (23-12-13 19:09)

 
23-12-13 23:32  Odp: [G] Curtiss Hawk II Floatplane /projekt własny/
kolighyt 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 41


 - 38

Ja bym bardzo chętnie kupił, ale w 1:50. Więc chyba mi jednak zostają pdfy:)

--
W budowie: Rolls-Royce Pattern Mk.I 1920
Projekt: Fokker DVII, Nieuport 11, Albatros CIII, SSW DIII/IV, Boeing 40B-4, Udet U-12 Flamingo

 
27-12-13 13:47  Odp: [G] Curtiss Hawk II Floatplane /projekt własny/
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Hej Fitter,

próbuję się skontaktować z tobą na maila, ale chyba jest nieaktualny, no chyba że od 4 dni nie odbierałeś poczty, w każdym razie jak będziesz mógł to daj cynk na prv.

dzięki

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024