FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
19-12-13 17:06  [N] PW-5 1:33 w Przeglądzie Lotniczym
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

W najnowszym, grudniowym numerze "Przeglądy Lotniczego" znajduje się prezent - model kartonowy szybowca PW-5 w skali 1:33, autorstwa samego Pawła Mistewicza. Model niestety bez wnętrza.

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
19-12-13 17:37  Odp: [N] PW-5 1:33 w Przeglądzie Lotniczym
AWOT   

A już myślałem, że nikt tego modelu nie zauważył. Brak wnętrza mnie aż tak nie razi. Grunt, że model fajny, mniej doświadczeni modelarze będą mogli podejść do niego bezstresowo. Tym bardziej, że autor znany z dobrych projektów.

--

AWOT

 
21-12-13 22:02  Odp: [N] PW-5 1:33 w Przeglądzie Lotniczym
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Wiewiórki doniosły,że będzie z wnętrzem.Cierpliwości mości modelarze.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
22-12-13 17:33  Odp: [N] PW-5 1:33 w Przeglądzie Lotniczym
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jako, że od wielu lat mam bzika na punkcie modeli szybowców / ,, Sroka ,, czeka na galerię / wierzę, że ten model będzie przysłowiową jaskółką w opracowywaniu modeli szybowców przez p. Mistewicza. Oczywiście będą wydawane w ,, Kartonowej Kolekcji ,, i to w dwóch opcjach... ot takie są moje marzenia w kwestii modeli szybowców solidnie opracowanych.

--
Pozdrawiam.
Andrzej K.

 
28-12-13 22:00  Odp: [N] PW-5 1:33 w Przeglądzie Lotniczym
rawot89   

Witam, mam nietypowe pytanie ale chciałem zadać je już w tym temacie. Mianowicie gdzie można dostać czasopismo Przegląd Lotniczy z ww. modelem? Czy dostępne jest w Empikach, kioskach?

Post zmieniony (28-12-13 22:00)

 
29-12-13 12:21  Odp: [N] PW-5 1:33 w Przeglądzie Lotniczym
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Empik - raczej tak;
Kiosk - raczej nie / chyba, że to jest jakiś wiekszy salonik prasowy /
Saloniki prasowe na terenie hipermarketów i galerii.

--
Pozdrawiam.
Andrzej K.

 
30-12-13 10:53  Odp: [N] PW-5 1:33 w Przeglądzie Lotniczym
rawot89   

Dziękuję bardzo za odpowiedź:)

 
30-12-13 11:01  Odp: [N] PW-5 1:33 w Przeglądzie Lotniczym
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

A jakieś fotki arkuszy.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
30-12-13 12:27  Odp: [N] PW-5 1:33 w Przeglądzie Lotniczym
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Mam pytanie czy autor mógłby pomyśleć o tych którzy kupili i udostępnić po zaprojektowaniu wnętrze do ściągnięcia/kupienia (niepotrzebne skreślic) ze swojej strony ?

--
PZDR!!

 
30-12-13 15:18  Odp: [N] PW-5 1:33 w Przeglądzie Lotniczym
Paweł M. 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Autor przygotowuje bogatszą wersję tego modelu z wnętrzem kabiny i dzielonymi powierzchniami sterowymi. W takiej postaci model zostanie wydany w numerze specjalnym Kartonowej Kolekcji, prawdopodobnie w lutym. Gdy będzie gotowy nie omieszkam o tym poinformować.
Model wydany w Przeglądzie Lotniczym to dodatek przeznaczony dla jego czytelników, czyli w większości osób nie mających na co dzień do czynienia z kartonowymi wycinankami. Ze względu na swoje kształty i filigranową konstrukcję model Smyka wcale nie należy do najłatwiejszych. Aby uzuskać odpowiedni efekt wymaga on w montażu dużej dokładności i staranności, zwłaszcza w przypadku przygotowywanej bogatszej wersji.

--
http://www.kartonowa.pl

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024