FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
19-12-13 21:12  Odp: [R] B-24 Liberator 1:50 MbM Marek Pacyński
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Moderatorzy nie są pracownikami etatowymi i nie śledzą wszystkich wątków24 godziny na dobę, ale przecież są czujni i wrażliwi inni uczestnicy Forum, na których zawsze można liczyć ;-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
19-12-13 21:25  Odp: [R] B-24 Liberator 1:50 MbM Marek Pacyński
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

Marku- na przyszłość proponuje i wymagam dwie wersje do wyboru - skrzydła przelotowe i skrzydła do kadłuba - narysować linie cięcia
Modelarze preferują swoje sprawdzone metody i sobie z pełną świadomością zagrożeń i plusów ujemnych i plusów dodatnich rozwiązanie sami wybiorą.

2
Masz dwóję okrutną za spartolenie mojego ulubionego Vicersa Wellingtona - ,którego kupiłem z myślą o poczynieniu a z powodu plamy plamy - inny kolor a raczej jego brak co za pech wylądował w poczekalni na wieczne niesklejenie .
3
wydruk jak wiadomo co uskuteczniasz wbrew mojej woli ale z powodów raczej ekonomicznych nie jest przyjazny środowisku klejów jakich stosowanie uskuteczniam z zamiłowaniem

Kupiłem Voisina 1/50 i kolory skrzydeł są zupełnie inne niż kadłuba co moje plany skutecznie uniemozliwiło

 
25-06-14 21:01  Odp: [R] B-24 Liberator 1:50 MbM Marek Pacyński
Dawid   

zablo1978 pytanie odnośnie drukowania tych modeli: jaką tekturę wybrałeś? Szukałeś tektury i określonej grubości (lub gramaturze), czy zwykły blok techniczny jest wystarczający?

 
25-06-14 21:53  Odp: [R] B-24 Liberator 1:50 MbM Marek Pacyński
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam.
Dawid- Kiedyś kupiłem papier do drukarek o gramaturze 160, miałem wcześniej grubszy ale wydał mi się za gruby do zwijania elementów w ciasną rurkę, teraz wiem że ten 160 jest dla mnie za cienki przy takich segmentach jakie ma Liberator wychodzą mi krowie żebra. Teraz będę kombinował z gramaturą 180 jeżeli taką znajdę.

 
26-06-14 20:02  Odp: [R] B-24 Liberator 1:50 MbM Marek Pacyński
caped 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 2

Witam,
Polecam blok techniczny firmy Canson. Gramatura 180, do tego bardzo dobra jakość. Bez problemu do kupienia w papierniczych lub np. w Tesco.

--
pozdrawiam!

 
06-09-15 21:06  Odp: [R] B-24 Liberator 1:50 MbM Marek Pacyński
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam.
Była mała przerwa w budowie modelu ale czas na kończenie go, są już silniki.



Pozdrawiam Michał.

 
27-09-15 20:31  Odp: [R/G] B-24 Liberator 1:50 MbM Marek Pacyński
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam.
Model skończony, brak aparatu winien jakości zdjęć, pod ręką miałem tylko telefon.



Pozdrawiam Michał.

 
30-09-15 23:09  Odp: [R] B-24 Liberator 1:50 MbM Marek Pacyński
Dziadek-Tadek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

To ogonowe stanowisko strzeleckie dziwne jakieś, na pewno ma być takie?

--
Co by tu jeszcze ... skleić panowie?

 
30-09-15 23:34  Odp: [R] B-24 Liberator 1:50 MbM Marek Pacyński
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Też mi się tak wydaje... Ale i tak fajowy model.

--
54323031

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024