FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
30-11-13 12:52  [R/G] B-24 Liberator 1:50 MbM Marek Pacyński
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam.
Zapraszam do relacji z budowy modelu Liberatora w barwach PSP na zachodzie. Model nabyłem drogą kupna w formie elektronicznej ze strony MbM, wydrukowany na papierze o gramaturze 160, autorem modelu jest pan marek Pacyński, skala 1-50. Zapraszam do pierwszych zdjęć.



Pozdrawiam Michał.

Post zmieniony (24-01-16 17:38)

 
30-11-13 12:58  Odp: [R] B-24 Liberator 1:50 MbM Marek Pacyński
redbaron 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Sam się nad nim zastanawiałem, także chętnie popatrzę. Szkoda, że nie próbowałeś oszklić kabiny. Myślę, że nawet jak model nie ma wnętrza, to szyby lepiej się prezentują...

 
30-11-13 13:03  Odp: [R] B-24 Liberator 1:50 MbM Marek Pacyński
:)   

Czekam na zakończenie. Model starałem się maksymalnie uprościć, choć nie do granicy absurdu, a szybkości sklejenia i uzyskania efektów. :)

 
30-11-13 14:56  Odp: [R] B-24 Liberator 1:50 MbM Marek Pacyński
FloggerB   

Na jakiej drukarce drukowałeś impregnowałeś jakoś wydruk ?

 
30-11-13 20:25  Odp: [R] B-24 Liberator 1:50 MbM Marek Pacyński
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Dobrze że nie szklił skoro na na czubie łączenia są wewnątrz ram oszklenia. A z tego co widzę są dwa takie łączenia . To nie za bardzo nadaje się na przeszklenia. Kabina pilota bez problemu .

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
09-12-13 09:25  Odp: [R] B-24 Liberator 1:50 MbM Marek Pacyński
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam.
Ostatnio doszło coś na ogonie.



Pozdrawiam Michał.

 
09-12-13 11:08  Odp: [R] B-24 Liberator 1:50 MbM Marek Pacyński
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

To jest model, który zakupiłem u pana Marka i zastanawiałem się, jak się sprawdzi rozwiązanie skrzydeł, które trzeba skleić w jeden płat i wsunąć w kadłub, trudno będzie zrobić to bez szpar, chyba jednak skrzydło dochodzące do kadłuba na dźwigarze byłoby bezpieczniejszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o możliwość popełnienia błędu, czekam na ten etap, dotychczas wychodzi super i podoba mi się że imitacje szkła są szare, a nie niebieskie.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
09-12-13 16:47  Odp: [R] B-24 Liberator 1:50 MbM Marek Pacyński
indianscout   

ADAM 12 - takie rozwiązanie było w Halifaxie BMk III z MM 7-8 1973 , miałem go kiedyś sklejonego i było dobrze , a pamiętaj że MM z tamtych lat to nie ta jakość co opracowywane komputerowo modele Marka Pacyńskiego . Pozdrawiam - Paweł

 
19-12-13 20:11  Odp: [R] B-24 Liberator 1:50 MbM Marek Pacyński
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam.
Dłubania ciąg dalszy, trochę dziwny sposób na mocowanie skrzydeł do kadłuba, lepszy jednak niż w Liberatorze z Małego Modelarza.



Tak w ogóle to ja wyjeżdżam z Piły na święta więc wesołych świąt wszystkim modelarzom życzę, do zobaczenia w Nowym Roku.

 
19-12-13 20:52  Odp: [R] B-24 Liberator 1:50 MbM Marek Pacyński
Indy   

Dziekuje za korektę.

Piotr.

Post zmieniony (19-12-13 21:25)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024