FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
28-11-13 21:41  Odp: [Z] Betty - Answer
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

W ilu miejscach łaczą sie dźwigary skrzydeł ?

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
28-11-13 21:51  Odp: [Z] Betty - Answer
:)   

W jednym

 
26-12-13 10:24  Odp: [Z] Betty - Answer
Hadziuk 



 - 0

Wiem że trochę późno się pytam, ale czy Betty będzie dostępna w dwóch wersjach malowania

--
Pozdrawiam
Hadziuk!
-----------------------------------
Żyć czy kleić?
----------------------------------------

 
26-12-13 18:19  Odp: [Z] Betty - Answer
Propeler 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Ja przypomnę wszystkim to co powiedział pan Marek Pacyński na tym forum, co mi się bardzo nie spodobało, a było to 5.XI. tego roku o godzinie 18.11. Cytuję:
,,To że ktoś pisze o moich modelach źle czy dobrze mam tam gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę..."

Pozdrawiam

--
Nie ma modeli trudnych, są tylko pracochłonne.

 
26-12-13 18:48  Odp: [Z] Betty - Answer
caped 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 2

Witam,
Cytat za strony Answer: "W pierwszym tygodniu grudnia w kioskach RUCHu i salonach EMPiKu pojawi się kolejny po Wellingtonie model z serii Kartonowy Świat - japoński bombowiec G4M1 Betty w skali 1:50."
W związku z tym mam pytanie: czy ten model już był? Byłem kilka razy w grudniu empiku a modelu nie było. I nie wiem czy przegapiłem czy dopiero będzie?

--
pozdrawiam!

 
27-12-13 15:54  Odp: [Z] Betty - Answer
Hadziuk 



 - 0

Ja na to miast panie Marku mam takie pytanie.Czy gdy wyjdzie z waku betyy to w czy będzie w malowaniu ciemny brąz i kiedy wyjdzie ten komplet modeli?

--
Pozdrawiam
Hadziuk!
-----------------------------------
Żyć czy kleić?
----------------------------------------

 
27-12-13 16:28  Odp: [Z] Betty - Answer
:)   

Hadziuk: rozczaruję... w WAK nie wyjdzie, ale postaram się by wyszło gdzie indziej. Co do wersji kamuflażu ciemny brąz. Obawiam się, że nie znam takiej wersji. Znam te pomarańczowe, biała (z zielonymi krzyżami), czy kolorze naturalnego aluminium. Tej ciemno-brązowej nie znam.
Przygotowuję też inne wersje. Na przykład tę pod Bakę.
W planach jest też 1:33. Opracowana na nowo do tej skali. Bo nie skaluję modeli z 1:50 i odwrotnie.

To co miało być w WAK - to miał być zestaw: Betty admirała Yamamoto i P-38G :) Myślę, że ten zestaw szybko będzie wydrukowany gdzie indziej. Rozmowy trwają.

Radzę usunąć kalumnie i pomówienia Pana Propelera... Panie Moderatorze i własne pomówienia również. Potrafię bez problemu udowodnić, że pańskie słowa o mnie to kłamstwa :) Zostałem wyrzucony za wasze pieniactwo, prowokowanie awantur i obrażanie mnie. Trzeba trzymać się prawdy panie Moderatorze, a nie własnych insynuacji :)

Post zmieniony (28-12-13 10:41)

 
27-12-13 16:59  Odp: [Z] Betty - Answer
Hadziuk 



 - 0

A kiedy będzie możliwe pojawienie się betty w empiku czy w kioskach ruchu, a czy będzie możliwe że pojawi się też na stronach gpm?

--
Pozdrawiam
Hadziuk!
-----------------------------------
Żyć czy kleić?
----------------------------------------

 
27-12-13 17:17  Odp: [Z] Betty - Answer
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Betty jest w magazynie RUCHu, być może, że w kioskach będzie już w poniedziałek/wtorek, ale bezpieczniej zakładamy, że 2 stycznia.

--

Post zmieniony (27-12-13 17:17)

 
27-12-13 17:51  Odp: [Z] Betty - Answer
Hadziuk 



 - 0

A będzie możliwość zamuwienie betty ze strony gpm?

--
Pozdrawiam
Hadziuk!
-----------------------------------
Żyć czy kleić?
----------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024