FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 
31-10-13 23:47  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Halloween czemu Cię tak irytują te wpisy ZbIGa? Interweniujesz zawsze wtedy jak coś napisze. Masz święto to świętuj.;-))
Pozdrawiam.

Post zmieniony (31-10-13 23:48)

 
31-10-13 23:55  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
daruś 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 17
 

Halogen Ty z całego towarzystwa wzajemnej adoracji jesteś chyba jedyny normalny

 
01-11-13 00:40  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Oooo, normalni, nienormalni... interesujące podziały i konkluzje.

 
01-11-13 00:40  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
Propeler 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Do każdego modelu można dorobić masę elementów i to niezależnie od wydawcy, czego dowodem jest choćby mój model P.11c z MM. Gdyby pan Haliński dodał jeszcze do modelu Mi-24 mnóstwo nowych detali, to objętość wydanego modelu wzrosłaby np. 2 razy. Taki zdetalizowany model kosztowałby dwa razy więcej i niewielu by kupiło oraz niewielu by go skleiło.

Pozdrawiam
Andrzej

--
Nie ma modeli trudnych, są tylko pracochłonne.

 
01-11-13 09:03  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
prezeswis   

Tak czytam te żałosne gorzkie żale i dochodzę do wniosku, że co po niektórzy powinni iść leczyć się na nogi, bo na głowy już za późno (proszę nie brać tego personalnie). Przepraszam wszystkich, ale czasami trzeba wydusić z siebie aby ulżyło. Drogie panie, może się wezmiecie za klejenie, a biadolenie zostawicie prawdziwym kobietom?

--
Zacząłem kleić najnowszy numer "Kartonowy Arsenał" /Spitfire Mk Vc Trop/ lecz nie dałem rady. Kontynuuje mój syn (10 lat).

 
01-11-13 10:13  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Sprawa jest prosta - mnie się model podoba więc go kupiłem i zamierzam skleić w pierwszej kolejności po tym modelu , który teraz sklejam. Jest zapas koloru, części alternatywne, malowanie na które czekałem, smaczki typu napis na kadłubie, kamuflaż autentyczny - czego mi więcej potrzeba - no Me-262, Ki-61 i jeszcze wielu fajnych tematów lotniczych z tego wydawnictwa : )

Nie da się przecież ukryć wokół jakiego wydawnictwa kręcą się konradoo, Schiller i skąd akurat taka , a nie inna opinia o nowym modelu z wyd. AH. No nie bądźmy dziećmi : )

Prezeswis - ale żeś woltę intelektualną zasadził na forum - klękajcie narody : )

Zbin - jak nie widzisz nic głupiego w tym co pisze ZbiG to nie ma co ci tłumaczyć - pozostań w tej błogiej nieświadomości dalej.

ZbiG, ale ty nie masz nic sensownego do powiedzenia w temacie modeli z wyd.AH , nawet ich nie sklejasz , przepraszam nie liczę błazenady ze szkieletem Jaka. Leczysz w ten sposób jakieś kompleksy ?

Post zmieniony (01-11-13 10:16)

 
01-11-13 10:24  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 32


 - 4

Rozkręcasz się powoli Halogenie vel Passer Montanus za to skutecznie. Jak widać niedługo nadejdzie czas kiedy drugi (lub kolejny) raz podziękują Ci za udzielanie się na tym forum.

A teraz na temat nowego Mi-24. Zdublowane elementy to plus wydania ( i zapełnienie pustych pól na arkuszach) minusem jest brak kolorystyki szablonów.

Zastanawiam się jeszcze czy to przypadek czy nie bo w nazwie śmigłowca jest błąd.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
01-11-13 11:33  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
Ramm 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 



--
Rock Honor Ojczyzna

 
01-11-13 13:59  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

W jednym na pewno zgodzę się z Halogenem- mi też coraz mniej przyjemnie czyta się te sarkastyczne? (nie wiem co one mają na celu?) wpisy ZbiGa na forum. Szanuję go jako modelarza z wielkim dorobkiem i doświadczeniem, choć przez takie posty chyba trochę niepotrzebnie psuję sobie o nim zdanie...

Pozdrawiam i o opanowanie się proszę :D

Otóż...

Fajny filmik Ramm :P

--

 
01-11-13 15:42  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
FloggerB   

Tylko rozdać nożyki OLFA po czym zgasić światło i wyjść z pokoju O:-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024