FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 8Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
30-10-13 12:39  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Niestety drukarnia znowu popsuła model. W Empiku w M1 Zabrze jest około 10 egzemplarzy większość z których jest krzywo wycięta i niestety części w górnym, zewnętrzym rogu zeszytu są uszkodzone (prawy górny patrząc na okładkę). Wiem, wiem, zdjęcia nie najlepszej jakości. Na pierwszym chlaśnięte łopaty, na drugim lepiej widać o czym mówię.



--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
30-10-13 14:36  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
Wojtuś 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Z wyczerpaniem nakładu to wątpię, gdyż, uwaga, szaleństwo! Nakład wynosi 1500 Egzemplarzy. A co do źle przyciętych stron to w Galerii Łódzkiej trafiłem elegancki egzemplarz. :)

--


"Tak tak, nie tylko żuczki potrafią ulepić z byle g.... cos ciekawego:-) Modelarze to ich bliscy pobratymcy:-)" - StuG

 
30-10-13 16:43  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Mam Hinda. Faktycznie trzeba zwracać uwagę czy nie są przycięte. U siebie w Częstochowie przejrzalem 4 z 5 egzemplarzy i dwa z nich miały części blisko krawędzi a nawet w niektórych miejscach przycięte ok 0,5-1 mm. Na szczęście są tak przycięte że nie utrudnia sklejania.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
30-10-13 16:47  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Nie moja tematyka, ale obejrzałem sobie model i jestem pod wrażeniem. Pięknie się prezentuje. Tak czy inaczej, czekam na Jaskółkę :)

 
30-10-13 16:48  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A ja uparcie i do znudzenia- co z "Frisco"??

 
30-10-13 17:11  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

jak różne wersje? Przecież wtedy też była wersja D. Różnica polega pewnie tylko na malowaniu. Nawet cena ta sama. :) W sumie jeżeli komuś nie pasowało wcześniejsze wydanie to nowe jest na pewno alternatywa. Jednak ja, mając w szufladzie Afgana, nie zdecyduję się na tą wersję bo po prostu szkoda kasy.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
30-10-13 17:20  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Kupuję!!!!

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
30-10-13 17:45  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

ZbiG po co ci aż 3- 4 egzemplarze do sklejenia szkieletu ?
Wytłumacz nam wszystkim po jaki - tu można wpisać odpowiedni zestaw słów wpisujesz po raz kolejny takie totalne bzdety i to na dwóch forach - żółć ci się ulewa na widok modelu z tego wydawnictwa ? Daj sobie człowieku wreszcie na wstrzymanie bo to już nawet nie jest nudne to po prostu jest bezdennie głupie.
Można to co napisałem nazwać wycieczką objazdowa ,last minute, czy osobistą - trudno.

 
30-10-13 17:50  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Jeśli chodzi o Galerię Łódzką to faktycznie wszystkie egzemplarze są bez zarzutu. Miałem nie kupować, bo mam wcześniejsze wydanie, ale trudno było się oprzeć :)

--
Pozdrawiam!

 
30-10-13 18:16  Odp: (N) KA 3-4/2013 -Mi-24D w polskim oznakowaniu
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Wszyscy mają mam i ja, opracowanie to wersja "D" zwana dalej Hind D czyli wersja najbardziej popularna. Na pierwszy rzut oka po za paroma szczegółami opracowanie nie różni się od poprzednika. Mi 24 jest na tyle atrakcyjną maszyną że warto mięć ten model nawet w kilku wersjach, tym bardziej jeśli jest to wersja "Polska". Szkoda jednak że wydawca nie pokusił się o małe poprawki i wydanie wersji "W".

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 8Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024