FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 14Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
13-08-03 16:12  [relacja z budowy] prom z GW
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Przedstawiam model który zarojektowałem od zera. W innym wątku pokazałem jego prototyp, teraz sklejam go już na gotowo.
Tak to mniej więcej wygląda na dzień dzisiejszy. Obecnie męczę się nad klorami górnej części kadłuba. Jak dobrze pójdzie to do końca tygodnia zamieszczę jeszcze kilka fotek.

A tak na marginesie, to czy ktoś wie gdzie na sieci można znaleźć informacje na temat licencji na modele z filmów Gwiezdne Wojny, Star Trek, Aliens. Chciałbym sobie poczytać co oni tam wymodzili.

 
13-08-03 16:18  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
misiek76 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Widziałem Twój prototyp, baaardzo fajna sztuka. Z tego co mi wiadomo, to licencję na modele kartonowe pojazdów z GW ma czeska Betexa. Może tam Cię poinformują?

 
14-08-03 10:59  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Akavel (Fur.) 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

W watku
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=12552&t=12543
jest duzo linkow do roznych stron z kartonowkami SF - wlasnie GW, Aliens, ST a nawet mechy. Moze ktos z autorow Ci pomoze?
PS. Wchodzac do tego watku, zastanawialem sie, co to za wydawnictwo o inicjalach GW. Potem jednak popatrzylem, ze pierwszy post jest by Raziel, pare komorek mozgowych sie zwarlo i moja CKM zaskoczyla na wlasciwy tor :-)
PPS. Heeej, nie spodziewalem sie, ze zjawi sie tu ktos jeszcze, kto jest bardziej zapalonym SFiarzem niz zapalonym militarysta....... a jednak!!! :-) Dziale "Kosmos" w poczekalni, drżyj!!! :-)

______
. (__/-----* śmigłem do góry!!! :-)
Mateusz Cz.
członek-założyciel KKL :)
Klejady - Katalog Klejów Modelarza Kartonowego

 
14-08-03 11:03  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Akavel (Fur.) 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

PPPS. Skad Ty wlasciwie bierzesz plany do tych GWow??? Czy moze wszystko to robisz tylko z fotek?????? a jesli tak, to skad *ich* tyle bierzesz???????????

______
. (__/-----* śmigłem do góry!!! :-)
Mateusz Cz.
członek-założyciel KKL :)
Klejady - Katalog Klejów Modelarza Kartonowego

 
14-08-03 13:32  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Model zacząłem projektować mając dwa rzuty, z boku i przodu i jedno zdjęcie. Potem dorwałem się do google i naściągałem trochę fotek, modeli plastikowych i w 3d.
A przede wszystkim to wielokrotnie przeglądałem sekwencje filmów. Nawet wychwytywałem poszczególne klatki. Cała reszta (np. komora podwozia i kabina) to efekt mojej wyobraźni.

 
14-08-03 13:47  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Drewal   

I spoko, bardzo mi sie podoba, szkoda, ze sa takie ceregiele z tymi Prawami Autorskimi, ale tak to niestety musi byc.

 
14-08-03 20:06  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Tak sie zastanawiam czy na modele statków i myśliwców kosmicznych jest jakieś zapotrzebowanie. Czy znajdzie się wielu chętnych do klejenia takich modeli?
Może mała ankieta?
Bawić się dalej w projektowanie takich modeli czy dać sobie spokój i zająć się projektowaniem klasycznych modeli?

 
14-08-03 20:24  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Sleepwalker 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Chetnie cos takiego popelnie :-)

 
15-08-03 12:35  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Akavel (Fur.) 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

rób! rób! rób!
ekhm....
moze jeszcze zrobie sobie pare loginow martwych-dusz i zaglosuje?.... :P
a na powaznie, to jesli chcesz robic ankiete, to lepiej stworz na to nowy watek, zeby wiadomo bylo, o co chodzi, i nikogo nie przeoczyc zainteresowanego (ten watek jest w koncu przeznaczony na cel: relacja z budowy promu z GW "Tyridium".....)

______
. (__/-----* śmigłem do góry!!! :-)
Mateusz Cz.
członek-założyciel KKL :)
Klejady - Katalog Klejów Modelarza Kartonowego

 
15-08-03 14:54  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

racja, tak pewnie zrobię, alejak skończę z tym modelem. Jak dobrze pójdzie to dziś skończę się bawić z kadłubem i wezmę się za kabinę.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 14Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024