FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 13Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 
05-08-15 11:13  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Další malý postup. Přimontovány dveře na nástavbě a okenice u spodní řady oken :) Chvilka práce a dalších 66 dílů za mnou :D


[

 
05-08-15 12:20  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Maly postup? To jest duży "postup" :-) Super!

--
Pozdrawiam Darek

 
26-03-16 12:51  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Fíha, půl roku pryč a nic nového. No je to chudobné :D Já se budu snažit zlepšit.

Takže jdeme na to. Jako první tu máme 4 veslice co přibyly. Řešení samotné vystřihovánky mi nevyhovovalo, takže jsem se obrátil na Vášovic chalany, a nechal jsem si udělat skořepinové odlitky. Ty jsem pak vybavil papírovými díly. Jako "třešínka na člunu" je jejich obšití papírovými pásky imitující prkennou obšívku, kterou ve skutečnosti měli. Mimo jiné mám díky tomu zaručen papírový vzhled člunu, který bych při obyčejném stříknutí barvou nezískal. Jeden člun má 65 dílů.



Jako další tu máme 4 kupole - jeden ze symbolů německého námořnictva. Pro mě jeden z nejtěžších celků. Ale nějak jsem se s tím popral. Jedna kupole 72 dílů.


Mezitím jsem taktéž přepracoval již hotová AA, která dostaly nové hlavně + celý trup už má komplet hotová okénka, kdy se počet dílů vyšplhal na číslo 1092. Hold 365 oken je 365 oken :D


A samozřejmě znatelný postup je i na samotné přední nástavbě. Zde jsem musel upravit vzhled "parapetu" v přední části. Dle publikace zde bylo řešení opěrné armatury jiné, než podle fotek ze kutečné lodi. Opěrné sloupky zasahující až na samotný "parapet" se vyskytovaly u Gneisenau, nikoliv u Scharnhorsta - aspoň tak jsem to z fotek vydedukoval.





[

 
26-03-16 17:48  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Mirmic 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Witam,
świetna robota stefino!

pozdrawiam
Mirek

 
26-03-16 18:13  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Miroslav - motywujesz mnie do powrotu z moim Schar :):) super .

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
26-03-16 19:50  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Díky chlapi :)

Andreas: No doufám, že ho brzy dokončíš :P :)

 
27-03-16 18:30  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Forest 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

You've made an astonishing job here, mate :) Can I ask You something? Some time ago You've showed pictures of an eagle from the stern, it was still uncut. Could You show Us a picture of it after assembly? Thanks in advance :)

--
Pozdrawiam :) Zbyszek, Niedzielny Sklejacz ;)

 
27-03-16 19:44  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

No problem :) Here is it :)

 
29-03-16 15:08  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Další postup. Probíhající práce v okoli velitelského můstku. Taktéž bylo třeba vyřešit uložení předního stěžně. Uložení předního stěžně byla vcelku zábava, jelikož bylo třeba dbát na správnou geometrii jak při pohledu zboku tak zepředu. Za pozornost stojí i velké množství trubek v zadní části nástavby :)


 
09-04-16 17:27  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tak trochu popojedeme. Přibylo pár nových detailů jako stupačky, vyztužení podlahy kapitánského můstku atp.



 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 13Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024