FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 13Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 
14-04-16 11:54  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Přední nástavba dostala řekněme finální tvar. Chybí sice dominantní radar, ovšem z pohledu samotné nástavby už je hotovo. Poslední patro byl hezky kulaté, tudíž bylo vcelku výživné lepit k tomu to zábradlí. Ale podařilo se, zábradlí je opatřeno patřičným vyztužením, které je zhotoveno kombinací olověného a měděného drátu a vše nabarvené a patřičně vystínované tak jako všechny detaily, které potřebuju zvýraznit.

 
14-04-16 22:55  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Jednak modelarstwo to międzynarodowy język.:) Piękna robota w Twoim wykonaniu!

 
16-04-16 11:19  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Díky :)

Tak po dlouhé době zase nějaká drobotina. Pustil jsem se do nejjednodušího typu dalekohledu na lodi. I tak má jeden dalekohled 10 dílů. S použitím fotodokumentace jsem si je doupravil k obrazu svému. Ve finále vypadají opravdu jednoduše, nicméně i ve skutečnosti tam nic víc není, jen trubka a dalekohled :D


Jako další přišel na řadu asi nějaký typ vyhledávacího zařízení. Netuším k čemu přesně toto zařízení sloužilo, nicméně co jsem věděl jistě, že v samotném modelu je značeně zjednodušené. Takže dle fotek jsem si opět dodělal sám tak, aby odpovídalo realitě :)

 
16-04-16 12:15  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Świetne lornetki. Cała reszta też. Brawo!

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
16-04-16 12:19  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Fiknę zaraz.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
16-04-16 21:46  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Forest 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Stefino... When I saw those scopes... You're a Madman... I want to be like You :P

--
Pozdrawiam :) Zbyszek, Niedzielny Sklejacz ;)

 
17-04-16 12:48  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jsem rád, že se model líbí ^_^

Tak jsem zase trochu popojel. A to díly, na které jsem se celou dobu těšil. Jsou to hlavní radary. Ty jsem si nakreslil a nechal vyleptat, stejně jako řadu dalších věcí :) .

 
04-06-16 12:57  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tak to tady zase trochu oživíme :D Příspěvky momentálně soustředím spíše na svou FB stránku, takže pro ty co nechtějí čekat, mohou sledovat zde
https://www.facebook.com/ms.paper.models/
ostatní si hold musí počkat, až se má - poslední dobou v tomto směru poněkud líná osobnost - odhodlá upnout fotky i sem :D

Ale zpět k lodi. Co vlastně přibylo? Dokončil jsem práce na hlavním radaru, který je umístěn na vrcholu přední nástavby. Dále jsem slepil dálkoměr na velitelské budce. Jako další viditelný krok bylo zhotovení čtyř ráhen na přední nástavbě a taktéž bylo zhotoveno 10 dálkoměrů. Zbývají ještě 4 a tím budou hotovy. Pak už se stavba - nové díly - táhnou v duchu detailů. Kdo bude hledat tak je najde :D









 
04-06-16 20:59  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Tomasz 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Super, aż dziw że to skala 1:200 miałoby się wrażenie że to co innego, ogromne wymiary 2 cm naprawdę super wykonanie gratulacje :)

 
26-08-16 18:20  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tak zase trochu popojedeme. Jako první bych představil další součást modelu v podobě další A4 plechu :D Lepty prostě musí bejt :)




Další, zatím jen otestovaná část, jsou resinové čluny doplněné o lepty. Papír v tom nehledejte :)


No a na samotné lodi jsem doplnil zase pár detailů a jako hlavní část jsou to single AA - 10 kusů. Každé z 22 dílů.



... a osazeno na nástavby...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 13Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024