FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
25-09-13 20:50  Odp: [Zapowiedź] MODEL-KOM - Ził-135 9P113 Łuna-M - 1:25
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Super ten pomysł z monografiami pojazdów, które ukazują się w kartonie, oby się tylko sprzedawały, ale warto również wrzucić temat tych monografii na fora modelarzy plastikowych.

 
25-09-13 21:57  Odp: [Zapowiedź] MODEL-KOM - Ził-135 9P113 Łuna-M - 1:25
Izmod   

Rozmawialiśmy w Przeciszowie, ale napisze też sobie tutaj ;) Loara, nowy Krab, a jeśli nie polskie to 2S1 Goździk!
Ah no i bwp 2 w Twojej skali ;)

 
25-09-13 22:08  Odp: [Zapowiedź] MODEL-KOM - Ził-135 9P113 Łuna-M - 1:25
GrzechuO   

Jaroslav, dziękuję za informację!
W tym roku już mi się nie uda zbyt daleko wojażować, ale w przyszłym postaram się o Poznań zahaczyć.
Powodzenia przy pracach - trochę tych obsług jest...

--
Pozdrówka

GrzechuO

 
27-09-13 17:56  Odp: [Zapowiedź] MODEL-KOM - Ził-135 9P113 Łuna-M - 1:25 - zestawy
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witam podaje ceny laserów
bieżnik kół razem z wręgami kół - 75zł
szkielet ( obejmuje większość usztywnianych elementów ) oraz grawerowanre podesty, elementy ramy, zawieszenia - 60zł
poniżej zdjecia laserów.. te które zdążyłem wykonać zanim je wkleiłem :) , niżej także arkusze z corela te które będą wycięte






Model oferowany jest nie tylko jako pojedyńczy produkt ale też w zestawie który zawiera:
8 paczek śrub 0.6 mm
3 paczki śrub 0.8 mm
3 paczki śrub 1,5 mm
1 paczka nakrętka 0,8mm
1 paczka nakrętka 1,5mm
1 paczka nit 0,6mm

elementy wycinane laserowo i bieżnik kół

łączna wartość zestawu 410zł + 15 zł wysyłki ----->a w sprzedaży za 350zł. wysyłka na koszt wydawnictwa. Zaoszczędzacie 75zł


Przypominam osoby chcące dedykowane okładki mają cas do 10 października
Do każdego modelu zakupionego w wydawnictwie dołączona płyta CD z animacjami




po weekandzie spróbuje wstawić więcej fotek ŁUNY-M

--

Post zmieniony (27-09-13 20:46)

 
02-10-13 16:51  Odp: [Zapowiedź] MODEL-KOM - Ził-135 9P113 Łuna-M - 1:25
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Hmmm...chociaż od wielu wielu lat nie "pociąłem" żadnego pojazdu to wspomnienia powodują, że chyba się skuszę. Przez prawie dwa lata miałem możliwość oglądać tego dziwoląga codziennie :). Służbę wojskową odbywałem bowiem w dywizjonie rakiet taktycznych,który był wyposażony właśnie w te wyrzutnie. Z historycznego pkt. widzenia bardzo ciekawa konstrukcja. W założeniach przeznaczona do rażenia celi w promieniu 60 km ...a żeby było ciekawiej to na wypadek "W" wyrzutnie te uzbrajane były w głowice nuklearne......przy zasięgu 60 km ...to jakby to powiedzieć..dywizjon powinien mieć w nazwie słowo "kamikadze" ....Fakt faktem że sam start rakiety robił wrażenie choć była to tylko rakieta taktyczna (mniej ciekawa od pocisków balistycznych) .Przy okazji... nie wiem jak to napisać ale...start takiej rakiety na poligonie wyposażonej "umownie" w głowicę nuklearną (a faktycznie wykonaną z betonu) przyciągał jak magnes zielonych ludzików z generalskimi lampasami na spodniach i jak kiedyś dobrze policzyłem to "zwieziono" ich na poligon w liczbie co najmniej kilku...co się działo to ci co w wojsku byli mogą się domyślać (jeśli w jednym miejscu i czasie pojawia się jednocześnie kilku generałów :D ) . Dzięki bogu i partii nigdy nie musiałem oglądać startu z głowicą bojową...miałem natomiast przyjemność oglądać te cuda startujące z głowicami ćwiczebnymi .
Na zakończenie chcę podziękować wydawcy że podjął tak ciekawy temat i czy uda mi się model skleić czy też nie gratuluję pomysłu!
pozdrawiam serdecznie

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024