FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
26-05-14 18:02  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witam was po dłuższej przerwie. Prace nad "Sagradą" powoli dobiegają końca. Dziś prezentuję ostatnią (trzecią) fasadę zwycięstwa. Podobnie jak poprzednie dwie fasady, ta również odznacza się własną oryginalnością.



Na szczęście już koniec wieżyczek :-) Zostało jeszcze poprzyklejać coś w rodzaju chmur na powyższą fasadę i wszystko posklejać do kupy.

Pozdrawiam
szebi

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
27-05-14 07:23  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Wygląda bardzo efektownie. Mam nadzieję zobaczyć całość w Jaworznie lub Przeciszowie.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
27-05-14 08:42  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Jarku, we Wrocławiu, we Wrocławiu ;-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
27-05-14 10:45  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Nie wiem czy Szebi zdąży.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
28-05-14 19:43  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Szebi cały czas nagina. Zostały do przyklejenia tylne kaplice plus portalik wejściowy, wyżej wspomniane chmury (Gaudi pod koniec projektu chyba pił Red-Bulle). Na sam koniec chciałem obsadzić podstawkę trawą, żeby nie było, że zrobiłem model prosto z wycinanki ;-) Ale tutaj chyba pozwolę drugiej połowie się wykazać, gdyż wykazuje niesamowitą chęć i zapał. Postanowiłem ją wyszkolić, by mogła wstąpić w nasze modelarskie progi.

Mimo, iż model ma budowę blokową to i tak trzeba się nieźle nagimnastykować z kolejnością przyklejania by nie utknąć w punkcie bez wyjścia. Sam model średnio pasuje przy klejeniu w całość. Wychodzą niedociągnięcia nie do przewidzenia podczas klejenia osobnych podzespołów. Należy jednak pamiętać, że jest to model z serii Free Download - nie oczekujmy więc cudów, efekt uważam d..y nie urywa ale i tak jest to najbardziej złożony projekt serwisu CANONA i nie poleciłbym go początkującym. Symetria gra tutaj pierwsze skrzypce - inaczej efektu wogóle nie będzie.

Pozdrawiam
szebi

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
29-05-14 12:32  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowagrada Familia FreeModel Canon 1:400
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Marcinie druga połowa ...czyżbyś to zrobił ten krok.

--
Na morzach i oceanach NAGATO 1:200 | KING GEORGE 1:200 | ZARA 1:200 | TAKAO 1:200 | HOOD 1:200 | KAGA 1:200 | LONDON 1:200 | VICTORY 1:96 | WARSZAWA 1:200

 
29-05-14 15:43  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ostateczny krok w przyszłym roku, narazie zbieram siły w kolanach by uklęknąć :P

Sagrada dziś lub jutro będzie sklejona do kupy :)

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
29-05-14 20:40  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. S Familia FreeModel Canon 1:400
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Oj zbieraj te siły zbieraj będą ci potrzebne oj potrzebne.

--
Na morzach i oceanach NAGATO 1:200 | KING GEORGE 1:200 | ZARA 1:200 | TAKAO 1:200 | HOOD 1:200 | KAGA 1:200 | LONDON 1:200 | VICTORY 1:96 | WARSZAWA 1:200

 
04-06-14 14:25  Odp: [R/G] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia Canon 1:400
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

No to się wyrobiłem. A oto efekt mojej pracy, oczywiście osiągniętej przy dużej pomocy mojej połowicy - ogrodnik z niej przedni :-) Trawa faktycznie dodała modelu naturalności. Poza tym model wykonany w standardzie, tak jak lubił Pan Ryszard. Na ukończeniu modelu zależało mi również z tego powodu, by na Jego rocznicę śmierci był gotowy.

Dziękuję wszystkim tym, którzy brali udział w relacji.










Pozdrawiam
szebi

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
04-06-14 15:37  Odp: [R/G] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
pieczarek   

Gratuluje ukonczenia modelu. Bardzo ladnie wyszedl.
Przy okazji pozwole sobie zapytac, z czego Twoja Druga Polowka robila trawe, bo bardzo dobrze sie prezentuje na zdjeciach?

--
pozdrawiam Kuba

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024