FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 20 z 22Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  ->  => 
14-09-13 22:56  Odp: [Z] SZKUTNIK -Statki: RMS TITANIC, HMT OLYMPIC, HMHS BRITANNIC - 1:200
Patryk.K 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 1

Hastur haha. Święta prawda :-)
Dla Ciebie kielich od samego admirała Pellew. ;-)



--
Osobnik kolejowo - morski.
"Szkutnicy to ludek pracowity i dokładny"
"Pamiętaj, że to pingwin, a nie dzięcioł. Dziobek inny to i dzięciolenie wolniej idzie..."
http://kartonowakolej.pl/

Żagle: Pospeshniy 1845, Jacht holenderski 1768, Lexington 1776, HMS Alert 1777, JKM Wodnik 1623
Kolej: Ol49 1:45, Tr203 1:45, tabor "Cukrowni Kruszwica" H0e, Wagon 1Aw H0e

 
14-09-13 23:19  Odp: [Z] SZKUTNIK -Statki: RMS TITANIC, HMT OLYMPIC, HMHS BRITANNIC - 1:200
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Hastur ja się wcale nie denerwuję, bo to nie ja się kompromituję tylko wy.
Nie ma nic bardziej idiotycznego jak człowiek taki jak ty Hastur próbujący ośmieszyć innego forumowicza tekstami, że ty kleisz a ja piszę, czyli piszę głupoty bo nic nie pokazałem na forum. Powiem ci tylko tyle, że ja Kogę Elbląska kleiłem w wieku 14 lat, dokładnie 40 lat temu a ty kleisz w wieku 34 lat i masz problem jak okleić wzmocnieniami w czerwonym kolorze kasztel, bo część jest za krótka - napisałem ci - kup sobie czerwony karton barwiony w masie i sobie wycinaj paseczki do oporu, arkusz A4 kosztuje jakieś śmieszne grosze : ) Epicki pomysł co nie ?

 
15-09-13 00:45  Odp: [Z] SZKUTNIK -Statki: RMS TITANIC, HMT OLYMPIC, HMHS BRITANNIC - 1:200
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Juz skonczyliscie? Bo chcialem zrobic porzadek. Ile razy mamy powtarzac, zeby sobie osobiste wycieczki i przytyki schowac w buty? Ostrzezenie dla wszystkich zainteresowanych. Spuscie troche tego powietrza, bo zaraz pekniecie, jak te baloniki...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
15-09-13 14:31  Odp: [Z] SZKUTNIK -Statki: RMS TITANIC, HMT OLYMPIC, HMHS BRITANNIC - 1:200
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

A może warto zostawić te teksty po to, aby wreszcie parę osób się zawstydziło i następnym razem ugryzło się w palce zanim napisze kolejne swoje wymysły. Nie może chyba być tak, że samo pokazywanie modeli na forum zwalnia piszącego od odpowiedzialności za to co pisze na forum.
Ja autentycznie napaliłem się na zapowiadany model HMT Olympic stąd moje cykliczne wpisy w tym temacie mające na cele dowiedzenie się kiedy model będzie wreszcie dostępny. Pewnie też będzie kosztował sporo, a z dodatkami to ho, ho więc trzeba również sobie jakieś fundusze wcześniej przygotować : )

 
15-09-13 15:03  Odp: [Z] SZKUTNIK -Statki: RMS TITANIC, HMT OLYMPIC, HMHS BRITANNIC - 1:200
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Rafael, zrób jak uważasz.

Halogen, chętnie się czegoś od ciebie nauczę, ale na razie nie dajesz mi tej szansy.
Aha, i przecież nie musisz się już więcej tłumaczyć...

Szkutnik, SORRY więcej off topu z mojej strony nie będzie.

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
17-09-13 08:30  Odp: [Z] SZKUTNIK -Statki: RMS TITANIC, HMT OLYMPIC, HMHS BRITANNIC - 1:200
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Alin to chyba ma pecha: zaczął kiedyś projektować Hooda, rewelacyjny szkielet no i padł mu twardy dysk w komputerze, projekt przepadł. Swoją drogą mam ten jego szkielet, jest znacznie lepszy od tego z obecnego Hooda z AH.

--
Sven

HMS Ark Royal

 
17-09-13 14:42  Odp: [Z] SZKUTNIK -Statki: RMS TITANIC, HMT OLYMPIC, HMHS BRITANNIC - 1:200
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Szkoda , ze nie bedzie Titanica ani Olimpica, to moze cos mniejszego ?

 
17-09-13 18:10  Odp: [Z] SZKUTNIK -Statki: RMS TITANIC, HMT OLYMPIC, HMHS BRITANNIC - 1:200
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

SZKUTNIK:
"Większą część plików tego projektu udało się uratować. Surówka niestety nie przetrwała zalania. Nie jestem teraz w stanie dokładnie określić terminu zakończenia prac.
Jak już wspomniał Patryk pracujemy obecnie nie tylko nad modelami typu Olympic. W tej sytuacji, najprawdopodobniej wcześniej zostanie wydany inny projekt."

Brystol- z powyższego wynika, że chyba jednak będzie. Może później, niż by chcieli wydawcy, ale jednak. Trzymam kciukowce za projekt.

Post zmieniony (17-09-13 18:10)

 
21-12-13 17:13  Odp: [Z] SZKUTNIK -Statki: RMS TITANIC, HMT OLYMPIC, HMHS BRITANNIC - 1:200
Senkan 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Hello,

Long time ago I heard and see something about the OLYMPIC Class ships in preparation. How is it with them, when will they be published, or is the project dead !!!
Hope to here and see something soon !

Regards

JMG Dohmen.gen84 napisał:

--

 
18-11-15 18:35  Odp: [Z] SZKUTNIK -Statki: RMS TITANIC, HMT OLYMPIC, HMHS BRITANNIC - 1:200
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Odkopuję wątek, coś wiadomo o kolosach?
Pozdr.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 20 z 22Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024