FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 73Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15  ->  => 
24-07-13 17:21  [relacja] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Witam po długiej przerwie, Ci co liczyli na większe postępy w budowie modelu może będą zawiedzeni, bo to tylko kilka zdjęć. Pora pokazać jak poradziłem sobie z wykonaniem układu napędowego parowozu. Nawet nie starałem się specjalnie, aby usuwać jakieś grudki z nierozpuszczonych pigmentów i inne paprochy, bo chyba wygląda to bardziej naturalnie. Zdjęcia słabo oddają wszystkie barwy, zabrudzenia, smary, zaoliwienie, na żywo jest to lepiej widoczne.










Zapraszam wszystkich do aktywnego uczestnictwa w mojej relacji i wpisywania uwag, propozycji mających na celu polepszenie wyglądu budowanego modelu.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
24-07-13 17:37  Odp: [relacja] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - nowe fotki
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Na parowozach się nie znam, ale jak dla mnie już samo podwozie może brać udział w konkursie modelarskim i zdobywać nagrody :)

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
24-07-13 17:46  Odp: [relacja] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz
Jan Olfan   

Nie pojmuję tego. Nie ogarniam. Można robić takie modele?

--

 
24-07-13 17:47  Odp: [relacja] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - nowe fotki
jacko1971   

"...Wpisywania uwag, propozycji mających na celu polepszenie wyglądu budowanego modelu..."
Rozumien, że to żart. Samo podwozie to już złoty medal na mistrzostwach galaktyki ; )
Pozdrawiam

--

 
24-07-13 17:55  Odp: [relacja] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - nowe fotki
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Majstersztyk - nie ma to jak Precyzyjny.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
24-07-13 18:13  Odp: [relacja] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - nowe fotki
DARECKI IV 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

PiotrJan , można, tylko kto ma tyle czasu - jeden model 2 do 3 lat, ja odpadam po 2 miesiącach rzucił bym to do kosza.

 
24-07-13 18:35  Odp: [relacja] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - nowe fotki
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

Tu nic nie komentuję ,bo wszystko widać na fotach .

 
24-07-13 19:23  Odp: [relacja] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz
Jan Olfan   

Nakrętki, sworznie, szpickopy, zawleczki... Mam nadzieję, że JAJ Pan nie robi, Panie Precyzyjny? :)

--

 
24-07-13 19:55  Odp: [relacja] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - nowe fotki
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,pisać w temacie modelu głupio trochę ,można tylko cmokać wzdychać i podziwiać realizm wykonania w zaciszu domowym,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
24-07-13 19:57  Odp: [relacja] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz, czyli metr szczęścia - nowe fotki
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Darecki IV przecież to nie chodzi o wolny czas na klejenie modeli tylko o talent, który się posiada lub nie. Warsztat można szkolić , ale pewnych spraw się nie przeskoczy.. Wspaniale, że istnieje internet i że można sobie siedząc w domku oglądać takie modele.
Długo kazałeś Precyzyjny nam czekać na zdjęcia z postępu prac, ale jak zawsze warto było czekać.
Pokazałem te zdjęcia hipsterom kolejowym - pierwsze o co zapytali to - w jakiej parowozowni jest tak czysto : )

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 73Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024