FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
21-07-13 19:36   [R/G] MM 3/2007 Samolot myśliwski Messerschmitt Me 109G-2/trop
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,miałem nie zamieszczać ,ale to jak narkotyk,uzależnienie.nie mogę siedzieć bezczynnie.Dawno już nie kleiłem samolotu,skala duża ,części małych w miarę mało,tyle skleiłem, kleję głównie BCG,wyjątkiem było sklejenie płatów polimerem,do retuszu stosuję gwasze lub akryle,wycinanka przed wycięciem kaponowana dwukrotnie i raz od spodu,pozdrawiam Marek



--Sięgnąłem po dość nowe i dobre opracowanie graficznie

Galeria modelu

Post zmieniony (27-04-21 19:36)

 
21-07-13 19:47  Odp: [R] MM 3/2007 Samolot myśliwski Messerschmitt Me 109G-2/trop
kari   

... Marek, decyzja o relacji ok, ... ale dlaczego "Bf-109".
Jest przecież tyle "nieprzetartych szlaków". ;-)
--------------------------------------------------------------------------

 
21-07-13 20:00  Odp: [R] MM 3/2007 Samolot myśliwski Messerschmitt Me 109G-2/trop
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Kari forumowicze idą w ślady projektantów i tez serwują kotlety : )

 
21-07-13 20:04  Odp: [R] MM 3/2007 Samolot myśliwski Messerschmitt Me 109G-2/trop
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Stoczniowiec się zbiesił i lepi latawca - super. Podglądam z przyjemnością chociaż to hakenkrojc. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
21-07-13 20:04  Odp: [R] MM 3/2007 Samolot myśliwski Messerschmitt Me 109G-2/trop
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. No to kibicuję.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
21-07-13 20:19  Odp: [R] MM 3/2007 Samolot myśliwski Messerschmitt Me 109G-2/trop
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

1.Kari na chwilę obecną jestem w stanie kleić tylko wycinanki,
2. Halogen nie jest tak jak piszesz ,patrz punkt 1, z chęcią skleję model Twojego autorstwa
3. model mi się po prostu podoba,
.4.dzięki ,to nie stoczniowcy się zbiesili tylko moje oczy
--

Post zmieniony (21-07-13 20:52)

 
21-07-13 20:51  Odp: [R] MM 3/2007 Samolot myśliwski Messerschmitt Me 109G-2/trop
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ad. 3. Mnie również. Dotychczasowe wykonanie bardzo czyściutkie.

Ciekawostką jest śmiałość kaponowania spodu i klejenie BCG. To już wyższa szkoła jak na moje. Lecisz na dwie wycinanki? :-)

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
21-07-13 20:53  Odp: [R] MM 3/2007 Samolot myśliwski Messerschmitt Me 109G-2/trop
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Capon rozcieńczany czy prosto z puszki ???

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
21-07-13 20:57  Odp: [R] MM 3/2007 Samolot myśliwski Messerschmitt Me 109G-2/trop
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Kleję tylko jedną wycinankę ,autor zaprojektował klapy,stery i kabinę dla dwóch stopni wykonawstwa,.czyli zakrytą kabinę i przeszkloną ,stałe i ruchome klapy. i stery.

--kapon lekko bardzo rozcieńczony,sladowo można powiedzieć

Post zmieniony (21-07-13 20:58)

 
21-07-13 21:48  Odp: [R] MM 3/2007 Samolot myśliwski Messerschmitt Me 109G-2/trop
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Capon świetnie współpracuje z tym klejem http://kleje.istore.pl/pl/klej-introligatorski-cr-1-kg.html , ostatnio uzupełniłem zapas w hurtowni wydając 10,10 zł za takie opakowanie jak w linku - ludzie kilo kleju starczy mi ho ho .... no na długo, cena to równowartość 1 piwa w tym no .... pubie.
Marek a klej to na co masz ochotę : )

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024