FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
27-06-13 19:18  [G] Albatros B.I -1:33 (Orlik 12/2006)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Witam,
Po katastrofie "lotniczej" i koniecznym remoncie "ptaszysko' gotowe do lotów.
Konwersja na kamuflaż - egz. użytkowany w latach 1920 - 1921 w Krakowskiej Szkole Pilotów.
Model budowany od podstaw w oparciu o wydanie Orlika. W miarę własnych umiejętności zwaloryzowany, dokonano przeróbek i poprawiono niezgodności (np. niewłaściwa lokalizacja kokpitów pilot/obserwator).
Pełna konstrukcja płatów, usterzenia oraz pokrycie płótnem i fornirem.

Pozdrawiam,
Ryszard

Post zmieniony (21-10-18 10:49)

 
27-06-13 19:21  Odp: [G] Albatros B.I -1:33 (Orlik 12/2006)
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Super model bezdyskusyjnie wymiata.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
27-06-13 19:24  Odp: [G] Albatros B.I -1:33 (Orlik 12/2006)
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

A gdzież ten Albatros między drzewa wleciał, rozbije się. :-) Nie ma co dużo pisać - PIĘKNY. Co prawda do Przeciszowa masz daleko ale może ...

--

Post zmieniony (27-06-13 21:14)

 
27-06-13 20:02  Odp: [G] Albatros B.I -1:33 (Orlik 12/2006)
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Coś pięknego!
Gratulacje!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
27-06-13 20:43  Odp: [G] Albatros B.I -1:33 (Orlik 12/2006)
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Miodzio,

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
27-06-13 20:48  Odp: [G] Albatros B.I -1:33 (Orlik 12/2006)
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Tak, czyli nadeszło nieuchronne tzn. galeria a na dodatek trza by coś napisać jeszcze przydało by się sensownie. Spróbuję w tę Mańkę. Wybrałeś sobie jednego z piękniejszych szmaciaków z pierwszych lat wojskowego lotnictwa, ponadto że model już w wyjściowej formie jest wymagający urealniłeś go bardzo mocno. Co prawda kilka razy podczas tych zabiegów wycinanka twierdziła że Ona się tak nie bawi to Ty twardo stawiałeś na swoim. Wyszło super, mam cichą nadzieję że w nastepnej relacji posuniesz się odrobinę dalej i Fredzioschaffen :) w filmie pokazującym galerię końcową po krótkim rozbiegu po zatoce Gdańskiej majestatycznie wzniesie się w powietrze by po chwili zniknąć za półwyspem Helskim.
Czego sobie i Tobie z całego serca Ryszardzie życzę.

Z szacunkiem

Paweł O.

--

 
27-06-13 20:59  Odp: [G] Albatros B.I -1:33 (Orlik 12/2006)
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jest wszystko to co powinno być w niesamowicie pozytywnie prezentującym się modelu. Osobiście uważam, że jest nawet więcej. Bardo mi się podoba płótno w Twoim wykonaniu. Gratuluję realizacji bardzo solidnej roboty.

Pozdrawiam,

Łukasz

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
27-06-13 21:02  Odp: [G] Albatros B.I -1:33 (Orlik 12/2006)
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

wcisnęło w podłoge , nie ma mnie poszedłem się napić z wrażenia.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
27-06-13 21:17  Odp: [G] Albatros B.I -1:33 (Orlik 12/2006)
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Aż mi Żubra nosem wywaliło z wrażenia :)) A poważnie to tradycyjnie już model wykonałeś SUPER. Tak na 200 %. No i tych dwóch ,,wącholi" :) Gratuluję umiejętnosci, wytrwałości i oczywiście wykonania. Coś pięknego.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
27-06-13 21:22  Odp: [G] Albatros B.I -1:33 (Orlik 12/2006)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Miło czytać co napisaliście. Dziękuję.
Mówisz Jarek Przeciszów ? Kto wie, może w przyszłym roku. Tak sobie myślę, że po Alb.B I i kolejnym ( FF.33E) , którego właśnie rozpocząłem, trochę udoskonalę technikę, wyeliminuję pewne błędy/niedoróbki (np. pokrycie tylko z jedwabiu) i jak sądzę będę mógł się zmierzyć z Gothą G.IV (lub Ilja Muromiec ?). Na tak dużym chyba dolecę do Przeciszowa. Drzewa stąd, że z jednej strony bloki a z drugiej właśnie sosny (7 p.).

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024