FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
07-09-13 21:45  Odp: [Recenzja] IJN Taiho-Angraf Model
origami 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 1

Koledzy, po co się podniecać, w którym empiku jest w dobrym/złym stanie? Przy tej cenie zakupu, macie przecież darmową wysyłkę we wszystkich sensownych sklepach modelarskich (Orlik, GPM, inne...). Przepłacacie 1 gorsz (139,99 vs. 140,00), ale macie towar "niemacany" i z gwarancją :)

 
07-09-13 22:19  Odp: [Recenzja] IJN Taiho-Angraf Model
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Origami nikt się nie podnieca bo nie ma za bardzo czym, po prostu rozmawiamy sobie o oczywistych sprawach, czyli o tym, że jednak istnieje ryzyko uszkodzenia modeli podczas przeglądania w empikach. Twój hurra optymizm, że po zakupie w sensownych sklepach modelarskich otrzymasz towar " niemacany" i z gwarancją może legnąć w gruzach bo musisz mieć na uwadze, że ktoś - czytaj poczta musi dostarczyć model do adresata, a z tym w jakim stanie model dotrze do adresata jak wiadomo też bywa różnie. Empik mimo wszystko ma tę przewagę, że można model jednak obejrzeć, a biorąc pod uwagę cenę tego modelu może mieć to niebagatelne znaczenie. Jak widać po prostu trzeba szybko odwiedzać empik i szczęśliwi ci, którzy taką możliwość mają.

 
07-09-13 22:47  Odp: [Recenzja] IJN Taiho-Angraf Model
origami 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 1

Nie chcę uprawiać kryptoreklamy, ale zamawiam regularnie u Orlika, i zawsze przysyłają w "pancernych" opakowaniach, tak że żadna droga, żaden listonosz, żaden kurier itp. jest niestraszny.
A obejrzeć w Empkiu - jak najbardziej. Zawsze można. Na początek :)

 
07-09-13 22:56  Odp: [Recenzja] IJN Taiho-Angraf Model
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

I w tym jest sedno - dobre zapakowanie towaru do wysyłki. Szlag mnie trafia jak ktoś zapakuje towar w byle papier i potem łołczy na pocztę że ta pogięła i zasyfiła mu przesyłkę.
Jestem pracownikiem Poczty Polskiej i widzę jak ludzie pakują paczki, między innymi czasopisma i modele - nie dziwcie się że modele są pogięte. Jest coś takiego jak nalepka "Nie zginać" ale nie bo to kosztuje a poczta powinna sama z siebie zabezpieczyć przesyłkę pancernym kartonem. A inna sprawa to adresowanie przesyłek, czasami wydaje mi się że nasz naród to analfabeci wtórni.
Dobra kończę - ja tylko tak w obronie Poczty Polskiej - Halogenie.

 
07-09-13 23:11  Odp: [Recenzja] IJN Taiho-Angraf Model
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Oczywiście zawsze kij ma dwa końce : )Można sobie wybrać nieskazitelny egzemplarz w empiku, ale jeszcze trzeba go dotargać do miłej pani za pultem dla której nasz wymuskany model jest kolejnym produktem do zeskanowania ceny, który się łapie jak popadnie : ) Ja po prostu kładę na ladzie z kodem do góry i proszę o nie dotykanie modelu : ) Nigdy nie kupuję modeli, których nie miałem możliwości "przekartkowania".

 
10-09-13 20:23  Odp: [Recenzja] IJN Taiho-Angraf Model
yak   

Kupiłem dziś i muszę zauważyć pewien plusik w podejściu do towaru za 139,99 zł. W empiku model był przy kasie, niedostępny dla postronnych "macantów" na półkach z prasą. Na wyraźne życzenie można było dostać Taiho do łapki, obejrzeć ocenić i kupić. Stan bez śladów oglądania.
Pani sprzedająca była nad wyraz uważna :-).

 
10-09-13 21:11  Odp: [Recenzja] IJN Taiho-Angraf Model
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

A to teraz tak trzeba się zachowywać w empiku : ) Byłem w niedzielę, a tu przykra niespodzianka - Zis -6 jest, Aviatik jest , IJN Taicho niet. Myślę - wykupili, a tu jak widać nie trzeba myśleć tylko się pytać w kasie : )

 
10-09-13 21:31  Odp: [Recenzja] IJN Taiho-Angraf Model
Max 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Jak kogoś interesuje to w Łomży w empiku w Galerii handlowej przy ul. Piłsudskiego są dwa egzemplarze. Są na półce , ale chyba mało macane ponieważ w stanie bdb.

--
Pozdrawiam-Max - Marek

W budowie - Fuchu Maru skala 1/200
Gotowe -USS Michael Monsoor , JMSDF Hyuga

 
14-09-13 11:25  Odp: [Recenzja] IJN Taiho-Angraf Model
Szymek95   

W Bielsku na Sarnim Stoku też jeszcze są chyba ze 3,szczerze powiedziawszy chciałem widzieć swoją minę gdy zobaczyłem ten model w Ępiku... :D

 
26-05-14 13:15  Odp: [Recenzja] IJN Taiho-Angraf Model
clavdivs 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Poszukuję modelu Taiho, mile widziany egzemplarz uszkodzony, lub częściowo pocięty.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024