FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
12-05-13 12:57  [Nowość] Card Fleet No.2-Italian Gabbiano class corvette "Cicogna"
NEPTUNIA   

Pojawil sie nasz numer drugi magazynu "Card Fleet" tym razem z modelem wloskiej korwety typy Gabbiano "Cicogna" znanej z zatopienia brytyjskiego okretu podwodnego HMS "Thunderbolt".Korwety tego typu byly idealnymi eskortowcami choc weszly nieco pozno do sluzby,rzecz jasna plywaly rowniez pod niemiecka bandera po wkroczeniu wojsk niemieckich do Wloch.Model jest bardzo maly ale bardzo zdetalizowany i przeznaczony dla modelarzy ,ktorzy lubia podlubac w drobnicy.Sam kadluba ma duzo wreg a same oklejki dna sa przyklajane bezposrednio na wregi bez oklejek.Dziala to bardzo dobrze.Fotki surowki oraz przykladowe arkusze z czesciami oraz rys.montazowymi sa przedstawione na naszej stronie w dziale GALLERY.Ponizej okladka:


Autor modelu:Adrian Kacz
cena:29.50 PLN
do modelu sa dostepne lufki w cenie 20PLN.Oprocz lufek w komplecie oferujemy 2 "syreny" w ksztalcie trabek, ktore bardzo fajnie wygladaja co mozna zobaczyc po obu stronach komina na przykladowych fotografiach.

Model Cicogni zdobyl srebrny medal na zawodach NAVIGA klas C w Olesnicy w poprzedni weekend.Zreszta nasza "Haida" rowniez dostala brazowy medal na tych samych zawodach co mam nadzieje daje pojecie ze nasze modele potrafia zwrocic uwage mimo nie najwiekszych wymiarow.

Na dzien dzisiejszy nie mamy laserowych szkieletow ale nie wiemy czy warto sie bawic w ciecie jednego arkusza A4 ,moze w pozniejszym czasie zaoferujemy w limitowanej ilosci.W Polsce dostepny powinien byc w tym tygodniu,realnie jutro/pojutrze.

W kolejnym numerze :kanadyjska fregata typu "River" HMCS WASKESIU"(1943 rok).Model bedzie posiadal rowniez czesci do konwersji na blizniaka HMCS "New Glasgow" na 1944 rok z nieco innym zestawem uzbrojenia.

http://www.neptunia-hobbies.com/

Post zmieniony (13-05-13 00:17)

 
12-05-13 13:55  Odp: [Nowość] Card Fleet No.2-Italian Gabbiano class corvette
ROBO 

 - 10

...mieszkam niedaleko Oleśnicy ale nie mogłem być ....fajny modelik.

jak sie nie zgniewasz ,to pozwoliłem sobie podlinkować adresik ...

http://www.neptunia-hobbies.com/

--

Post zmieniony (12-05-13 13:56)

 
12-05-13 18:46  Odp: [Nowość] Card Fleet No.2-Italian Gabbiano class corvette "Cicogna"
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Panie Adrianie !!! Serdeczne dzięki za model fregaty klasy River !!! Rewelacja, a w jakiej skali ? Nie da rady go zrobić w 1/100 ? Byłby już początek do serii modeli eskortowców w tej skali ( razem z korwetą Flower z Modelika ).

 
12-05-13 19:13  Odp: [Nowość] Card Fleet No.2-Italian Gabbiano class corvette "Cicogna"
Gromek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 2

NO okręt piękny,naprawdę.....Podobał mi się zanim....nie dotarłem do zdjęć rufy ;)
Ta drobnica mnie przeraża tam.Coś dla wielbicieli dłubania w mikro częściach ;p
No ale nic to nie umniejsza,że po zbudowaniu, będzie napewno ozdobą kolekcji.
Bravo za temat :)
Pozdrawiam

--
...Chciałbym móc kiedyś powiedzieć: umiem kleić kartonówki...
*************
W doku:ORP PIORUN
Zwodowane:
HMS Penelope
ORP Błyskawica
ORP Garland

 
12-05-13 19:23  Odp: [Nowość] Card Fleet No.2-Italian Gabbiano class corvette "Cicogna"
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,wszystko piekne ,pisze sie o PLN ,a tam wszystko w funtach, gdzie lub jak będzie można nabyć modele w PLN ,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
12-05-13 19:33  Odp: [Nowość] Card Fleet No.2-Italian Gabbiano class corvette "Cicogna"
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

W sklepie WAK-u http://www.wak.pl/cicogna-p-401.html
W bardzo atakcyjnej cenie nawet. Nie całe 30 zł

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
12-05-13 20:41  Odp: [Nowość] Card Fleet No.2-Italian Gabbiano class corvette "Cicogna"
Yukikaze 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Fajny "makaroniarz" :-) Będzie pasował do mojego RM "Dardo".
Czekam kiedy pojawi się na alledrogo ;-)

--

 
12-05-13 20:51  Odp: [Nowość] Card Fleet No.2-Italian Gabbiano class corvette "Cicogna"
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Ciekawy model z rzeczywiście dużą ilością ,,dupereli" na pokładzie.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
12-05-13 22:38  Odp: [Nowość] Card Fleet No.2-Italian Gabbiano class corvette "Cicogna"
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Witam
Będę posiadał kilka sztuk więc chętnych proszę na priv.
Pozdrawiam

--
Pozdrawiam Witek
Na warsztacie Yamato , Scorpion, Amerigo Vespucci, Akizuki

-----------------------------------
Samoloty. Okręty, Pojazdy
-----------------------------------

 
12-05-13 23:29  Odp: [Nowość] Card Fleet No.2-Italian Gabbiano class corvette "Cicogna"
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

"Plus" za temat, "minus" za skalę. Jest tak samo nietrafiona, jak w przypadku PC z Answera, albo PGM jako dodatek do MO.

TAKIE MODELE NALEŻY WYDAWAĆ W "SETCE"!!!

Musiałem to wykrzyczeć, żeby dotarło. ;-)

Pozdrawiam autora i wydawnictwo.

--
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024