FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
03-05-13 21:21  [R/G] Vittorio Venetto MM skala 1:600
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Witam
Czas na kolejny projekt. I tym razem model robiony na podstawie Małego Modelarza. Zmniejszony do "mojej" skali.
Stare wycinanki MM nadają się do tego jak najbardziej; model ciut sylwetkowy ale nie jestem zbyt drobiazgowy :-)
Po okręcie który był tak brzydki ze aż ładny, chciałoby się na odwrót :-) tak ładny że aż...
no ale tego nie napiszę bo się nie da :-) Jeśli mozna pisac o "urodzie " okrętów wojennych to pewnie by się od niego zaczynało.

Chcę zmienić kamo modelu i tu rzucam sobie wyzwanie; z 1942 r w nieregularne bryły, będzie trudno bo nie robiłem czegoś takiego wczesniej i mam obawy jak wyjdze połączenie "burta - nadbudówki"
Chciałbym uzyskac coś takiego"

Skłaniam się ku pierwszemu zdjęciu z "pasami" dziób rufa
I żeby nie było że nic nie pokazałem :-) :

Pzdr

Post zmieniony (29-07-14 23:03)

 
03-05-13 23:26  Odp: [Relacja] Vittorio Venetto MM skala 1:600
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Zasiadam :)

 
04-05-13 00:07  Odp: [Relacja] Vittorio Venetto MM skala 1:600
Przemek   

Ja zamierzam w przyszłości przeskalować go do skali 1:400 i skleić do linii wodnej.

 
04-05-13 09:55  Odp: [Relacja] Vittorio Venetto MM skala 1:600
EDO 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

To zasiadam jako drugi :)

--
Pozdrawiam Edek.

 
04-05-13 12:50  Odp: [Relacja] Vittorio Venetto MM skala 1:600
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. No to ja staję za siedzącymi, żeby mi nie zasłaniali :). Życzę powodzenia w sklejaniu kolejnego ,,giganta".

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
05-05-13 11:26  Odp: [Relacja] Vittorio Venetto MM skala 1:600
ROBO 

 - 10

...alez ja GO chciałem z eMMa zrobić ....


Skłaniam się ku pierwszemu zdjęciu z "pasami" dziób rufa


- dobry wybór ! Te pasy dodaja uroku ...


Powodzenia

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
07-05-13 10:35  Odp: [Relacja] Vittorio Venetto MM skala 1:600
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zebyście wiedzieli na podstawie jak ubogich planów ten model był projektowany..... Rysunek perspektywiczny nadbudówki środokręcia i głównej był rysowany z natury. Widziałem to, kto wtedy mógł pomyśleć,że będą rendery i innego rodzaju bajery.........
Klasyka MM !!!

 
08-05-13 03:20  Odp: [Relacja] Vittorio Venetto MM skala 1:600
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Teraz w dwóch numerach MSiO był artykuł o pancurach typu "Vittorio Veneto". Masz??

 
08-05-13 09:59  Odp: [Relacja] Vittorio Venetto MM skala 1:600
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Myślę, że dość gruba monografia pancerników typu Littorio autorstwa komandora Erminio Bagnasco mogłaby posłużyć do całkiem nowego opracowania modeli każdej z jednostek typu, ale i skutecznie zniechęcić niemal każdego modelarza do jakichkolwiek prób reanimacji zabytkowych opracowań.

--
Sven

HMS Ark Royal

 
08-05-13 10:18  Odp: [Relacja] Vittorio Venetto MM skala 1:600
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

W wątku o Romie padła cicha "zapowiedź" prac nad Litorio, tego się trzymam :-)
Brakuje tego typu okretu w nowym opracowaniu.
Na skalę 1:600 to opracowanie wystarczy, robić tego w skali "naturalnej' cvzy innej jużz bym się nie odważył - tak jak pisze Sven odstraszyłoby to mnie.
Robię sobie spokojenie Małe Veneto i czekam na duże Litorio.
Pzdr

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024