FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
09-04-13 06:29  [Technika] Podstawki pod modele statków
Grzegorz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam serdecznie wszystkich miłośników modelarstwa okrętowego. Od dłuższego czasu próbuje znalesc jakieś podstawki pod model okrętu w internecie , w celu zakupu lecz niestety nic nie można znalesc. Moja prosba jezeli ktos zna jakies adresy lub dane sklepu lub osoby sprzedajacej lub wykonujacej podstaki prosze o jakies dane lub kontakt. serdeczne dzieki z gory.

 
09-04-13 07:15  Odp: (pytanie) podsatwki pod modele statkow
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

A jak chcesz żeby ta podstawka wyglądała?
Bo jak co, to wystarczy podejść do pierwszego lepszego stolarza i podać wymiary i to jak ma wyglądać.
Jeśli chcesz gablote, to możesz kupić ja u wydawcy modeli WAK, albo pozostaje wędrówka do szklarza.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
09-04-13 10:31  Odp: (pytanie) podstawki pod modele statkow
Grzegorz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Bardziej chodzi mi o podstawkę na której ma stać okręt coś w stylu dwóch filarów, albo coś podobnego. Dziękuje za odpowiedz w sprawie wak widziałem ich ofertę gablotek.

 
09-04-13 10:40  Odp: (pytanie) podstawki pod modele statkow
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Taką podstawkę o która pytasz musisz sobie sam zrobić już na etapie wykonywania szkieletu kadłuba. Chodzi o sposób mocowania, rozstaw itd. tych dwóch jak to napisałeś filarów.
Zajrzyj do okrętowych relacji kolegi ZbiGa. Tam nieraz można było zobaczyć sposób wykonania podstawy i mocowania do modelu.
Gotowych do kupienia podstawek w tym stylu nie widziałem.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
09-04-13 17:54  Odp: (pytanie) podstawki pod modele statkow
Grzegorz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dziekuje za opdpowiedz, ale dokladnie chodzi mi o takie wolno stojace nie montowane w kadlubie na stale, przeszukiwalem wielokrotnie internet ale na nic nie natrafilem dlatego skierowalem to pytanie do wszystkich uczestnikow

 
09-04-13 19:03  Odp: (pytanie) podstawki pod modele statkow
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,wrzuć jakiś link ,żeby wiedzieć dokładnie o co chodziihttp://s1112.photobucket.com/user/Gromek/media/HMS%20Penelope/HmsPenelope_14.jpg.htmlpozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
09-04-13 22:22  Odp: (pytanie) podstawki pod modele statkow
JKorjat 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 31


 - 3

Marek1 . ten napis to pomalowany karton ?

Co do tematu, to sklejasz KGV więc zakładam że podstawka musi być spora . W obi i innych taki można zakupić sztachety do balkonów.. wiem jak to brzmi ale to ładne frezowane deski za bezcen ( 8 zł ) do tego rurka albo inny element do mebli z tegoż samego sklepu trochę lakieru i już ;)

rzecz jasna to samoróbka, ale mnie się wydawało że tak zawsze najlepiej ;)

Pozdrawiam
Jacek

 
10-04-13 04:56  Odp: (pytanie) podstawki pod modele statkow
Grzegorz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 


Szukam cos takiego lub podobnego, dziękuje za rade Jkorjat ale nie mieszkam ani nie przebywam w Polsce a wiec kupienie czegoś w sklepie odpada. Dlatego interesuje mnie zakup przez internet lub jakiś kontakt z osoba robiącą coś takiego. Wraz a kolegami sklejamy modele już od jakiegoś czasu ale ja jako jedyny kleje kartonowe, dlatego tez w większości nie ma żadnych podstawek lub stojaków. dlatego zwróciłem się do was o prośbę bo może ktoś coś podobnego kupywal i wie gdzie to można nabyć. Z góry dziękuje za zainteresowanie i odpowiedz

Post zmieniony (10-04-13 04:58)

 
10-04-13 07:21  Odp: (pytanie) podstawki pod modele statkow
JKorjat 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 31


 - 3

można by tu :
http://www.podstawkipodmodele.pl/Podstawka%20pod%20statek.html

Ale nie korzystałem z ich usług więc tylko wiem że są.

Pozdrawiam
Jacek

 
10-04-13 09:11  Odp: (pytanie) podstawki pod modele statkow
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,to ten rządek ,http://www.podstawkipodmodele.pl/Podstawka%20pod%20statek.html

--

Post zmieniony (10-04-13 09:11)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024