FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
09-04-13 18:06  [Technika] Retusz
Marcin   

Witam kolegów modelarzy, proszę o pomoc, potrzebuję kodów produktu farb Pactra do retuszu Spitfire Mk VB z MM 3/2005 ponieważ to co widać w necie pewnie się nijak ma do rzeczywistości.
Jeśli ktoś ma na zbyciu wzornik kolorów z Pactry w (przyzwoitej cenie) to chętnie odkupię, bo cena w sklepach internetowych jest dla mnie nieco zaporowa.

Pozdrawiam i z góry dziękuję
Marcin

 
09-04-13 18:09  Odp: (pytanie) Retusz
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Wytnij jakiś element i wybierz się do sklepu modelarskiego. Zaoszczędzisz na wzorniku i za to kupisz farby pozdro.

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
09-04-13 18:12  Odp: (pytanie) Retusz
Marcin   

Niestety mieszkam za daleko od "cywilizacji" praktycznie w rachubę wchodzi tylko internet.

 
09-04-13 18:17  Odp: (pytanie) Retusz
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Retusz to jak mniemam nie malowanie większych powierzchni/detali. Może warto popróbować z mieszaniem i doborem odpowiednich kolorów zwykłych "szkolnych" akwarelek (tanie!).

 
10-04-13 08:47  Odp: (pytanie) Retusz
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Ja np. udałem się do marketu budowlanego i tam ze wzornika domieszałem sobie tester koloru za 14zl

 
10-04-13 10:55  Odp: (pytanie) Retusz
Meren   

Poproś obsługę tego sklepu: http://www.orlik-models.pl/sklep2010/index.php.
Chłopaki chętnie służą pomocą. Cytat ze strony sklepu:
"Poszukujesz jakiś modeli, masz jakieś pytania lub sugestie, potrzebujesz dobrać farbki Pactra do swoich modeli - napisz, chętnie pomożemy, nasz adres orlikmk@wp.pl".
Sprawdzałem - nie rozmijają się z prawdą :-)

 
10-04-13 19:19  Odp: (pytanie) Retusz
Bartko28 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7


 - 6

A113 , A115 i A116 do tego A47 (biały do rozjaśnienia) i masz załatwioną sprawę kolorów kamuflażu z góry i z dołu. Nie pamiętam jakim zielonym retuszowałem kabinę - o ile się nie mylę lekko rozjaśnionym A33.

--
Pozdrawiam. Bartko28

 
10-04-13 22:20  Odp: (pytanie) Retusz
Marcin   

Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
Marcin

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024