FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-03-13 11:04  [N] Tory różne
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Uprzejmie informuję, że „modelikowa” oferta torów została wzbogacona o tory do kolejek wąskotorowych 1:25 o czterech rozstawach szyn (dot. 1:1): 100; 80; 75 i 60 cm i o zestaw torów tramwajowych z grawerowaną imitacją ulicznej kostki brukowej. Ceny wszystkich torów wąskotorowych wynoszą 20 zł brutto, a cena zestawu torów tramwajowych – 50 zł. brutto. Zestawy są już dostępne w naszym sklepie internetowym www.modelik.pl i tam też można zobaczyć na zdjęciach jak to wygląda – zapraszam.

--
JOL

 
30-03-13 11:12  Odp: Tory różne
uboottd 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Trochę pomarudzę...
- 600 a nie 60cm, 750 a nie 75cm itd... strasznie to mylące jest (tak, wiem, że formalnie to to samo), no i jak któs będzie googlał to wpisze "tory 600 model" i oferta się nie znajdzie ;)
- zdjęcia w galerii sie nie otwieraja (404 Not found)
- czy mocowania we wszystkich szerokościach jest takie samo ? Nawet przy takim uproszczeniu jakie sugeruje miniaturka to przynajnmniej powinny być różne ilości śrub

 
30-03-13 13:08  Odp: [N] Tory różne
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

uboottd: tory o rozstawie 600cm?

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
30-03-13 13:14  Odp: [N] Tory różne
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

W technice utarło się podawać wymiary w mm. Tylko architektura zdaje mi się ma inaczej.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
30-03-13 13:26  Odp: [N] Tory różne
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos.

Januszu, kiedyś już o tym wspominałem, ale teraz przy okazji poszerzenia Twojej oferty o zestawy torów, przypominam, że bardzo przydatne byłoby umieszczanie na okładkach (lub w opisach) modeli informacji o szerokości toru, na jaki są. Modelarzom będzie zdecydowanie łatwiej kompletować zamówienia. Przy okazji zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych.

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
30-03-13 13:29  Odp: [N] Tory różne
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Panie Januszu pomysł bardzo mi się podoba, chodź nie ukrywam, ze troszkę nie na moja kieszeń. W szczególności tory tramwajowe przykuły moją uwagę. Fenomenalna sprawa na dioramę. Przydał by się może jelcze jakiś przystanek z epoki, ławeczka, może latarnia lub słup trakcyjny.

Architektura też ma w milimetrach tylko kolejność podawania wymiarów jest inna ;-) "Okniarze" czasem podają w centymetrach i oni też maja inną kolejność podawania wymiarów ( chyba najpierw szerokość a potem wysokość, a może na odwrót ;-) ) i czasem okna się nie mieszczą w ścianie ;-D

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
30-03-13 23:12  Odp: [N] Tory różne
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


a co r szerokimi torami naszych wschodnich sąsiadów ??

--
Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu.

 
31-03-13 08:55  Odp: [N] Tory różne
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Zajonc: rozstaw po prostu szerzej szyny na podkładach...

Post zmieniony (31-03-13 21:00)

 
03-04-13 15:02  Odp: [N] Tory różne
Siokszar 

 

Firma Answer dodała do swojego sklepu tory laserowo wycinane w skalach 1:45 i 1:25
http://www.answer.pl/product.php?id_product=2661

Niestety, jakość zamieszczonego zdjęcia produktu niezbyt udana, jako zdjęcie poglądowe ok. Firma na stronie aktualności podaje, że to stara oferta dopiero wstawiona do sklepiku. Czy ktoś miał już możliwość sklejania tych torów i może sie podzielić opinią lub jakimiś zdjęciami?
Wiadomo, każdy chciałby mieć model zbliżony jak najbardziej do oryginału, więc głównie chodzi mi o uchwyty szyny i jej główkę.

 
03-04-13 17:28  Odp: [N] Tory różne
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Tory są sprzedawane od dawna. Były w sprzedaży od momentu wydania parowozu Tyn 6.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024