FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
03-04-13 18:24  Odp: [G] Challenger I, Fly model nr 25
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam, bardzo ładny ,ale bardziej podoba mi się ten zielony,pokazałbyś,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
03-04-13 19:53  Odp: [G] Challenger I, Fly model nr 25
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Ładny model, fajnie się prezentuje. Też mam zamiar zlepić Challengera, tylko z GPMu. Co ciekawe, został wydany w podobnym kamuflażu ;)

Witam kolejnego modelarza z Tarnowa :D

Pozdrawiam

--

 
05-04-13 20:58  Odp: [G] Challenger I, Fly model nr 25
MateuszB 

Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Witam wszystkich, dziękuję za pochlebne opinie :)

Ostoja: miał Pan rację, znalazłem w swoim aparacie ikonkę kwiatka (tryb makro) i udało mi się zrobić kilka mam nadzieję wyraźnych fotek :)




Challenger'a byłoby na tyle :P

Marek1 - na Pańską prośbę wrzucam też kilka fotek nie zielonego a koloru khaki su :)




mam nadzieję, że komukolwiek się spodobają moje dwa tanki :)

P.S. Może ktoś wie jak się tworzy galerię na 50 lecie Małego modelarza? Mam kilka modeli sklejonych jakiś czas temu i może skusiłbym się pokazać je nie tylko bratu ale też osobom z forum.

pozdrawiam
Mateusz

--
"jeszcze Polska nie zginęła, kiedy My żyjemy!"

 
05-04-13 21:07  Odp: [G] Challenger I, Fly model nr 25
Majkel 91 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 24


 - 14

Modele bardzo ładne, a co do projektu to trzeba zgłosić chęć uczestnictwa w tym wątku http://www.konradus.com/forum/read.php?f=200&i=1&t=1

--

Pozdrawiam! Michał
Łódzka Sjesta Modelarska

Fw-190F, Hien,MiG-21MF, Trident II, Zero, PZL-50A, Saturn V, Jak-1000
671 RTM, USS Sturgeon, 670, ORP "Orzeł" III, 971 B, 971 M, USS North Dakota
Schleswig- Holstein 406mm, Wrocław Ratusz, Inowłódz
Hetzer

"(...) wiesz, jaki jest najbardziej tragiczny moment w życiu mężczyzny? Kiedy towarzysząca mu na plaży kobieta mówi: "Wciągnij brzuch!", a on to właśnie już przed chwilą zrobił."- por. Sławomir Borewicz

 
07-04-13 21:39  Odp: [G] Challenger I, Fly model nr 25
MateuszB 

Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Cordel witaj,

niewielu modelarzy z Tarnowa można spotkać na forach :)

pozdrawiam
Mateusz

 
08-04-13 15:08  Odp: [G] Challenger I, Fly model nr 25
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mateuszu gratuluję fajnego modelu !!! Kiedyś poległem na nim... A Tobie widzę starczyło cierpliwości. Najgorszy był sam szkielet, wręgi nijak nie pasowały do kadłuba, były za małe. Wieża tez była niezbyt spasowana. A nie nabrałem wtedy chęci na malowanie i poprawianie błędów i model wylądował w koszu...

 
08-04-13 17:10  Odp: [G] Challenger I, Fly model nr 25
MateuszB 

Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

THEO, dziękuje za słowa uznania :)

Wręgi owszem nie były dobrze "skrojone" ale w sumie mi to nie przeszkadzało, gdyż całą wanne kadłuba podkleiłem tekturą a z wręg zrobiłem tylko usztywnienie całej konstrukcji.
Natomiast na malowanie zdecydowałem się ponieważ zbyt dużo elementów dorobiłem samodzielnie i nie potrafiłem dobrać tego do niczego nie podobnego zielonego koloru. Po przeanalizowaniu kilku filmów na youtube oraz całej masy zdjęć postanowiłem pomalować cały czołg na kolor piaskowy.

pozdrawiam
Mateusz

 
08-04-13 17:16  Odp: [G] Challenger I, Fly model nr 25
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

I wyszło zacnie !!

 
08-04-13 18:26  Odp: [G] Challenger I, Fly model nr 25
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

A no niewielu... Ja mam kontakt na żywo tylko z jednym na razie ;) Kilka osób z Tarnowa jednak udziela się na forach, może wartałoby się spotkać także w realu? ;)

Pozdrawiam

--

 
08-04-13 18:51  Odp: [G] Challenger I, Fly model nr 25
MAREK 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17


 - 11

Witaj MateuszB , nie wiem co się stało ale w pierwszej części galeri zdjęcia są częściowo nie dostępne , możesz coś z tym zrobić , pozdrawiam MAREK .

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024