FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
22-03-13 20:50  [Z] Ił-18W w barwach Aeroflot i Interflug (GPM)
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dostępne od 15.04 modele samolotów pasażerskich Ił-18 w skali 1:50. Cena każdego z modeli 120 zł

http://www.gpm.pl/index.php?akcja=produkt&edycja=8666
http://www.gpm.pl/index.php?akcja=produkt&edycja=8664

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
22-03-13 22:37  Odp: [Z] Ił-18W w barwach Aeroflot i Interflug (GPM)
Bartko28 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7


 - 6

Pierwszy malkontent będę! 120 zł? Ciekawe czy cena zawiera "zabezpieczenie antypirackie" i wszelakie dodatki? Ponadto "zdjęcie surówki" czy też "seryjnego egzemplarza" jakoś nie nakłania do wydania równowartości chleba zjadanego przez 4-ro osobową rodzinę w miesiącu...

--

Post zmieniony (22-03-13 22:54)

 
22-03-13 22:48  Odp: [Z] Ił-18W w barwach Aeroflot i Interflug (GPM)
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Podejrzewam, ze te dwa malowanie zostaly wydane z mysla o potencjalnych kupcach zza wschodniej i zachodniej granicy. Stad i wyzsza cena. LOTowski jeszcze jest w promocji w cenie o 1/3 nizszej...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
23-03-13 08:03  Odp: [Z] Ił-18W w barwach Aeroflot i Interflug (GPM)
Yukikaze 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Bartko28 A TA surówka przemawia do Ciebie ? Jeśli tak to popatrz kto jest projektantem tego LOTu i Aerofłotu ;-)
--

Post zmieniony (23-03-13 08:06)

 
23-03-13 08:34  Odp: [Z] Ił-18W w barwach Aeroflot i Interflug (GPM)
Bartko28 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7


 - 6

Wiem doskonale ;-) kto projektował tego IŁ'a. Z wypiekami oglądałem relację. Ale ludzie kupują często "oczyma", dla wielu nazwisko pana Romana nic nie mówi - takiego klienta na 100% zdjęcia ze stronki GPM nie przekonają do wydania nie małej jak dla mnie sumy.

--
Pozdrawiam. Bartko28

 
23-03-13 08:53  Odp: [Z] Ił-18W w barwach Aeroflot i Interflug (GPM)
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Bartko, a powiedz, jaki byl sens klejenia dwoch kolejnych takich samych modeli? Kadlub sklejono zapewne tylko po to, zeby sprawdzic, czy napisy zostaly dobrze naniesione. Moze wydawca powinien zamiescic odpowiedniego linka do pokazania sklejonego calego modelu, z odpowiednia adnotacja... Troche sie czepiasz ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
23-03-13 09:11  Odp: [Z] Ił-18W w barwach Aeroflot i Interflug (GPM)
Bartko28 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7


 - 6

:-) nie czepiam a po prostu luźną uwagę rzuciłem, spojrzenie na "sprawę" z punktu widzenia kogoś, kto nie jest aktywnym userem 3-4 forów modelarskich i jest na "bieżąco" z nowymi projektami. Wchodzi taki ktoś ;-) do e-sklepu GMP, widzi model za 30 euro i zdjęcie sklejonego rodem z "wczesnych modelarzy" to, przyznaj sam, może mieć mieszane uczucia. Zaznaczam, przy założeniu że nie ma pojęcia "co to za IŁ". A myślę, że wbrew pozorom jest sporo takowych. Ale co z tym zrobi admin e-sklepu - nie moja broszka. ;-) Poprawi to poprawi, nie to nie. Kropka, żeby nie zrobić kolejnego 15'to stronicowego wątku z zwykłej zapowiedzi. ;-)

--
Pozdrawiam. Bartko28

 
23-03-13 11:08  Odp: [Z] Ił-18W w barwach Aeroflot i Interflug (GPM)
Teledzin   

ZbiG, pozdrawiam.
cena poprawiona

--

Post zmieniony (23-03-13 22:56)

 
23-03-13 12:43  Odp: [Z] Ił-18W w barwach Aeroflot i Interflug (GPM)
kari   

Teledzin: "nie wiedziałem że można przecenić z 6 zł na 33 zł ..."
... widać można i to właśnie będzie cud ... jak ktoś to kupi. :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------

 
23-03-13 19:08  Odp: [Z] Ił-18W w barwach Aeroflot i Interflug (GPM)
cfemar   

Ja tam patriota i kupuję w naszych barwach zwłaszcza, że wkrótce może okazać się że nazwa LOT jest już nazwą historyczną.... :-( a surówka i model jak każdy ma swoich faworytów i przeciwników;-)

Post zmieniony (23-03-13 20:33)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024