FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
20-03-13 20:36  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
Graba 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Mi chodziło o to że ten model nie posiada wręg...i to ja nazywam "wschodnią" metodą.
@Hator: Su-27 Panie kiedy to było :D

Post zmieniony (20-03-13 20:39)

 
20-03-13 21:05  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

No wlasnie Darek, bys pomyslal o jakims nowym opracowaniu w jakims fajnym kamo :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
20-03-13 21:15  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
Graba 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Myślę, myślę...ale na razie trzeba zrobić kilka zaległych rzeczy :D i dwa "kotlety" na zamówienie :))

 
21-03-13 09:04  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
István 

 


Myśliwiec przystojny Su-27 ))))
Su-27 z Dm itrij Udałow prymitywnych (((((

--

 
21-03-13 09:59  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Sadzę, że każda dyskusja związana tematycznie z modelarstwem, szczegółami wydawnictw, opisem oryginału (detale, malowanie itp.),niezależnie czy to tzw. "odgrzewany kotlet" jest zasadna - wnosi coś nowego a forum jest ogólnodostępne i służy włąśnie do dyskusji. Jak ktoś nie chce to można danego tematu i wpisów nie czytać.

 
21-03-13 17:58  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Orlik i taki model aż mi serce mocniej zabiło "bom" pomyślał, że Bartek maczał w tym swój komputer , a tu lipa panie dziejku. Ech są modele, które mimo ,że wielokrotnie wydane w różnych wersjach nie doczekały się perfekcyjnego opracowania i grafiki do takich modeli należy właśnie Suchoj w kolejnej wersji , podobnie było np. z A-10 .
Bardzo ładnie to Ryszard podsumowałeś - nic tak nie podnosi ciśnienia jak te wpisy ludzi najmniej zainteresowanych daną tematyką a mocno zatroskanych, tym ,że ktoś inny chce przedstawić swoje zdanie . Gościu klei modele jeden do pińcet , ale w temacie o modelu 1 : 200 musowo musi się zatroskać o to ,aby forum nie zalała piana niekoniecznie morska , nie klei samolotów od Hal -ale koniecznie musi się na temat tych modeli wypowiedzieć i co z takimi począć ...
Za kilka dni święta , może wejdźmy w ich klimat , wyciszmy się <wham last christmas>
Post zmieniony (21-03-13 17:59)

Post zmieniony (21-03-13 20:51)

 
21-03-13 20:42  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
Hator   

@Graba,

Wim Panie, że dawno, tyle, że jakby nie spojrzeć na nasze polskie podwórko to generalnie w piaskownicy i nad nią cały czas unoszą się opary IIWŚ. :D Mi tam mogą być, bo ja mam własną piaskownicę i czasem chciałoby się zakupić poprawione wydanie tego, czy innego modelu, bo mimo upływu lat prezentuje się on dobrze. Pomijam starzejący się papier.

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
21-03-13 22:02  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Juz jest w Orliku 48 zł
Dmitri Udałow- autor modelu

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
25-03-13 09:12  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
István 

 

gotowy się Su-30 i Su-27, tutaj:

http://only-paper.ru/forum/32-8714-1
http://only-paper.ru/forum/6-13416-1
http://only-paper.ru/forum/32-12216-5

--

 
25-03-13 21:21  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

A on nie ma zaprojektowanych wnęk podwozia głównego?

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024