FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
18-03-13 18:01  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
origami 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 1

Nie gustuję w bojowych maszynach w edycjach koszarowo/defiladowych, ale - obiektywnie - to ciekawa zapowiedź. Ja poczekam na SU-27K.

 
18-03-13 20:00  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
Graba 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


@ Stealth podał już wszystko. Ja na temat autora i jego opracowań się nie wypowiem.

 
18-03-13 22:45  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
AWOT   

Fajny temat! Ciekaw jestem czyje to opracowanie.

--

AWOT

 
18-03-13 23:02  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
Graba 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Stealth już dał wszystko co trza wiedzieć.

Post zmieniony (18-03-13 23:12)

 
19-03-13 00:07  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

A skąd wiesz że autentyczna informacja. Takie samo malowanie nie musi oznaczać że to ten sam model.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
19-03-13 07:32  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
Graba 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Ujmijmy to tak: wiedzę posiadam od Wydawcy.Autor Dmitri Udałow.

Post zmieniony (19-03-13 08:44)

 
19-03-13 09:05  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

No chyba że tak. Tak więc szkoda, bo z zaprezentowanych zdjęć na tej stronie ecardmodels to raczej nie zachęcają :-(

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
19-03-13 09:11  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Mowisz Darek, ze nie lubisz konkurencji? ;-)

Dla zainteresowanych galeria z klejenia, chociaz moim zdaniem troche niekompletna. Chyba, ze dolozyc brakujace zdjecia z innych wersji...
http://aviamodelling.okis.ru/fotogalery.1148.html
Na stronie sa rowniez inne projekty tej grupy... Swoja droga to dziwie sie, ze na Wschodzie jakos kulawo idzie opracowywanie i wydawanie ich maszyn. MiGa-29, czy Su-27 to powinni do srubek i nitow rozrysowac...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
19-03-13 09:18  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Fotel pilota podobny do tego z Miga-29 od Hala :)

--

 
19-03-13 19:41  Odp: [Z] Su-27UB (Orlik)
Graba 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


@Rafałku, ja nie lubić konkurencja? Nie no, nigdy mi tego nie zarzucisz w stosunku do Orlika. Toż to jak rodzina moja najbliższa. Ja mam niesmaczne wrażenia i doświadczenia z tym autorem oraz jego metodą konstruowania modeli. Wszyscy się ucieszą, nie ma zestawu wręg wycinanych laserowo :) Ja swoje przeżyłem z Su-30 MKK i do tej "wschodniej"metody nikt mnie nie przekona.
@GrubyCzarnyKOT To raczej ten z Hala fotel jest podobny do tego. Gdyż ten fotel jest tym samym co był użyty w Su-30 MKK z Modelika.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024