FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 
07-03-13 19:45  Odp: [N] Ju 88C-6 Haliński
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

A co Ciebie konkretnie interesuje?

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
07-03-13 20:22  Odp: [N] Ju 88C-6 Haliński
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Np. grafika modelu, kamuflaż, zmiany w porównaniu do poprzedniego wydania itp. Prawdopodobnie nie będę miał okazji obejrzeć na żywo, dlatego pytam ;)

--

 
09-03-13 08:03  Odp: [N] Ju 88C-6 Haliński
rysiu62   

Jeśli się nie mylę [ a mogę ] to jest to wydany pierwszy model z erratą do tego modelu.

 
09-03-13 10:35  Odp: [N] Ju 88C-6 Haliński
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

no i co tego? Widocznie po wydruku zorientowali się, że coś jest nie tak więc postanowili dodać dobrze wydrukowane części. To dobrze świadczy o wydawcy. Wolałbys aby erratę zamieścili w następnym numerze? Niektóre modele wychodzą z babolami, kazdy o tym wie a i tak nikt z tym nic nie robi.

--

PS. Cena modelu na stronie GPM wynosi również 63 zł. Widocznie tylko rzut dla Empików jest tańszy. GPM ma również jeszcze dwie sztuki Tempesta jako nowości

A jeszcze dodam, że wyrzucając paragon z Empiku zauważyłem, że ja za mój egzemplarz zapłaciłem 42 zł. :)

Post zmieniony (09-03-13 12:56)

 
09-03-13 12:08  Odp: [N] Ju 88C-6 Haliński
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

To jest "prawdziwa" nowość. ;-)



fotki części



rysunki + wręgi lejzerowe ;-)



zaskoczyłem wreszcie z ceną - 52,00



jest to model z MM Ju-88 C-6 (w zimowym kamuflażu) oraz ostatnia strona...



... którą można sobie obejrzeć w dziale Galeria na stronie wydawcy.
Wersja dla leni. ;-)

Nie mam bladego pojęcia jakie są różnice do poprzedniego Ju w wersji D-1 gdyż jest to model niedostępny w mojej kolekcji, natomiast różnice do wersji poprzedniej C-6 z MM... wydany został w 2003, więc chyba można sobie resztę dopowiedzieć samemu. Z mojego punktu widzenia, jeden i drugi jest dobrym materiałem na wypełnienie szafki. Może kiedyś odważę się pociąć jakiś model z tej stajni, ale moje doświadczenie podpowiada mi że dużo czasu minie. Na razie mogę się cieszyć modelami które już prawie osiągnęły...



Powiem tyle - model wart swojej ceny, nawet w sprzedaży wysyłkowej.

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
09-03-13 13:27  Odp: [N] Ju 88C-6 Haliński
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

yyy...malowaniem się różni? Zupełnie innym nosem? Kształtem i zawartością kabiny pilota? Przecież D-1 i C-6 to różne wersje są. Różnic kilka jest widocznych na pierwszy rzut oka. :) Natomiast co do wcześniej wydanego to jest różnica kamuflażu i inny nos. We wcześniejszym nos był pseudo-przeszklony. Gdzieś jest galeria modelu. Za 42 zł to swietny model. Koniec, kropka.

--

Post zmieniony (09-03-13 13:30)

 
09-03-13 14:43  Odp: [N] Ju 88C-6 Haliński
cfemar   

BeBe Kolega modele na kilogramy kupuje?;-) Ładna kolekcja, swoją drogą zainspirowałeś mnie bym zważył swoja kolekcję hihi:-)

 
09-03-13 14:59  Odp: [N] Ju 88C-6 Haliński
origami 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 1

Model zacny. Dzięki BeBe zafotki arkuszy :-)

 
09-03-13 15:08  Odp: [N] Ju 88C-6 Haliński
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

To jest tylko sam Hal, reszty mi się nie chce wyciągać z szafy (nie posiadam tyle wolnego czasu i wagi która by to wszystko zważyła). A i tak najbardziej mnie rajcują modele z netu za free. ;-)
EDYTA - Ktoś jeszcze wpadnie, że okładka jest zła. Napisane jest na niej "dwumiesięcznik. Powinno być poprawnie czteromiesięcznik. ;-)))
--
Pozdrawiam... i bojkotuję "wódkę, dziw** i lasery", aunsłer tyż.
mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

Post zmieniony (09-03-13 15:13)

 
09-03-13 20:12  Odp: [N] Ju 88C-6 Haliński
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Powiem tak, pojechałem do Empiku po Scammel Pioniera z WAKu i o mało n ie wróciłem z Junkersem. :P Model naprawdę pieknie opracowany. Ktoś pytał czy są te skośne działka w opracowaniu - są uwzględnione.

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024