FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
10-02-13 19:17  [R/G] MON - Latający samochód ....
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

To znowu ja i moje dziwne modele . Poczyniłem już pierwsze kroki by powstał nader tajemniczo wyglądający pojazd / samolot czy jak go tam zwał . Osobiście podoba mi się w stu procentach jednakże jeżdzić nim po drogach publicznych byłoby dużym wyzwaniem. Ale są gusta i guściki. Jako model do sklejania to spasowany na piątkę , prosty i bez dużego nakładu pracy. Polecam początkującym poszukiwaczom przygód kartoniarskich. . Cdn ...

Post zmieniony (13-02-13 22:55)

 
10-02-13 20:00  Odp: [R] MON - Latający samochód ....
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Wcale nie takie wyzwanie.
Po prostu przyczepkę się ciągnęło ;-)

http://www.flixxy.com/aerocar-flying-car.htm

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
10-02-13 20:09  Odp: [R] MON - Latający samochód ....
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Ooooo !!!!! wielkie dziękuję dla Ciebie VWSMOK-u za ten filmik . Rzeczywiście jazda nim to pestka a latanie bułka z masłem o ile ktoś ma licencję pilota. I nawet to malowanie z filmiku lepiej do niego pasuje. Bardzo oryginalna konstrukcja. Zatem mój wybór jest słuszny. Dziekuję ANDY

 
10-02-13 20:34  Odp: [R] MON - Latający samochód ....
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Nawet do tej pory jeździ i fruwa. ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=h38UeDb7xw8&NR=1&feature=endscreen

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
10-02-13 20:48  Odp: [R] MON - Latający samochód ....
MirZ 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 16


 - 16

Z tego co pamiętam ta maszyna była opisana w książce "Podniebne monstra".

--
"Cokolwiek trafisz nazwij to celem."

 
12-02-13 02:34  Odp: [R] MON - Latający samochód ....
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Wczoraj poczyniłem dalsze kroki sklejając kadłub w całość i tyle tego . W miedzyczasie buduję DC-3 Dakotę z IAFM Paper models . Tak jak MON jest spasowany dobrze tak IAFM tragicznie, poprostu nic do siebie nie pasuje. Mam wrażenie że modele izraelskie są kopią odręczną Wilhelmshavener Modellbaubogen . Tyle że niemieckie wydawnictwo jest starannie wykonane a araby już dali ciała , kompletna porażka . Jeżeli ktoś posiada takie modele może sobie sam porównać . To tyle bajek o mchu i paprochu . . Fotki wykonane telefonem bo moja żona zabrała aparat ze sobą do Włoch na tydzień więc jestam KEVIN HOME ALONE .

 
13-02-13 22:53  Odp: [R] MON - Latający samochód ....
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Ot i nastał koniec na samym początku ..../ cytat z SAMI SWOI / . A i w tej relacji także . Co miałem to zrobiłem a juści. Nieruchome obrazy dodaje z telefonu marki podżędnej / NOKIA / gdyż jeno taki sprzęt mam na tą chwilę pod ręką . Wybaczcie za jakość , nie batem go to pejczem. .Poczyniłem także mały TUNNING dodając mu dwie łopaty w smigle wiecej , zwiekszajac przez to jego osiagi , pułap 10.000 feet , 580 mph . To pewnie w rzeczywistości by go zabiło . Chociaż kto to wie ile potrafi z siebie dać taki Aerocar. Tu żart. Pozdrawia Pan Maryjan jak mnie zwie mój dziadek.

 
13-02-13 23:01  Odp: [R/G] MON - Latający samochód ....
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Kolekcja rośnie w siłę. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
13-02-13 23:18  Odp: [R/G] MON - Latający samochód ....
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

A juści proszę ja Ciebie, byle tak dalej a czeka mnie zmiana mieszkania na większe bo w między czasie powstaje takie oto barachło z izraelskiego wydawnictwa IAFM . Jak tam wszystko pasuje to można sobie popatrzyć na kadłub. Mogło być lepiej . Mon choć starszy to swietnie był spasowany. Łatwizna na dwa popołudnia, ot co. A ten arab to już dramat w trzech odsłonach przy czym każda z nich to porażka . Nieudolne przerysowanie . .

Post zmieniony (13-02-13 23:20)

 
13-02-13 23:29  Odp: [R/G] MON - Latający samochód ....
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

andy ten izraelita to nawet z przymkniętymi oczami "Dakotę" niezbyt przypomina. Ona chyba była piętami przez mańkuta przerysowywana. ;-(

A idąc w temacie: samochód pierwszoklaśnie wyszedł. Szkoda, że już nie wydaje się takich prostych i bajeranckich tematów. Trochę zazdraszczam takiej fajnej kolekcji ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024