FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 16Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
29-03-13 23:41  Odp: {Relacja}Statek ratowniczy R-27 CYKLON, PRO-MODEL 1/100
spec model 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Dlaczego to robisz?
żartuję, jest to piękna para. Lata temu poczyniłem Halnego i model ten wręcz sam prosi o jego wznowienie na lepszej jakości kartonie i z prawidłowo położonymi kolorami na liniach konturowych. Marek, jedno zdjęcie to mało. Zapodaj po dwa. Człowiek dostaje tylko ślinotoku :-)
Gratuluję, pięknie.

--
Pozdrawiam - SpecModel

 
30-03-13 08:50  Odp: {Relacja}Statek ratowniczy R-27 CYKLON, PRO-MODEL 1/100
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Wiernie kibicuję !

 
30-03-13 09:17  Odp: {Relacja}Statek ratowniczy R-27 CYKLON, PRO-MODEL 1/100
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Halny. Piękny stateczek. Ja zrobiłem kiedyś takiego w skali 1:20.
Nie rozważałeś opcji założenia drugiej relacji? Szkoda aby zginął w tłumie. ;-)

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
05-04-13 15:23  Tirpitz i Konigsberg
jk   

Witam,
To moj pierwszy wpis na forum (mam nadzieje ze nie ostatni). Modelarstwem kartonowym zajmowalem sie przed wielu laty - a potem przerwa az do teraz - kiedy postanowilem odswiezyc moje hobby i porwac sie na zrobienie modeli o ktorych zawsze marzylem tj pancernik Tirpitz ( GPM 1 : 200 ) oraz jak sadze latwiejszy do wykonania lekki krazownik Konigsberg ( Modelik 1:200 ). Czy to aby nie za wysokie progi jak na powrot do modelarstwa? Ale stalo sie i zaczetych prac przerywac nie bede. Postep prac postaram sie przedstawic w formie foto. Wdzieczny bede za kazdy kometarz i rade, ktore mogly by mi pomoc w wykonaniu modeli.
JK

 
05-04-13 15:53  Odp: {Relacja}Statek ratowniczy R-27 CYKLON, PRO-MODEL 1/100
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,,aleście się tu rozkokosili w moich wątkach .jk, otwórz pod tym tytułem własny Nowy temat i zapodawaj to coś uczynił do tej pory, życzę powodzenia,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
06-04-13 00:32  Odp: {Relacja}Statek ratowniczy R-27 CYKLON, PRO-MODEL 1/100
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ech te wspomnienia... W szkole podstawowej mieliśmy pracownię ZPT, a w niej gabloty z różnymi "Młodymi Technikami", "Skrzydlatą" i z MM-ami. Można było pooglądać na przerwach ile kto chciał. I tam właśnie jedyny raz w życiu spotkałem grubą książkę z "Halnym" na okładce. Matko świetna- ile on miał części do sklejenia!! Kibicuję również!

 
15-04-14 18:24  Odp: [Relacja] Statek ratowniczy R-27 CYKLON, PRO-MODEL 1/100
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,coś tam dodłubałem ,gretingi podstarzyłem,parę drzwiczek.Z B łyskotką na razie stop, czekam na dalsze artykuły w Okrętach,pozdrawiam Marek



--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
15-04-14 21:05  Odp: [Relacja] Statek ratowniczy R-27 CYKLON, PRO-MODEL 1/100
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

"Le diable est dans le detail" - jak mawiają ci znad Sekwany... ;-)

 
16-04-14 21:18  Odp: [Relacja] Statek ratowniczy R-27 CYKLON, PRO-MODEL 1/100
Hator   

@Marku
Wg Ciebie, skoro model jest szczegółowo opracowany, to jest sens zrobienia go w większej skali? Pytam, bo być może kiedyś spróbuję się z nim zmierzyć.

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
16-04-14 21:37  Odp: [Relacja] Statek ratowniczy R-27 CYKLON, PRO-MODEL 1/100
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,im większa skala tym szczegółów przybywa,Halny jest zaprojektowany w 50 ce ,wg mnie ,ma taki sam stopień uszczegółóówienia.,Przy obecnej miniaturyzacji można by się nawet pokusić budując go jako RC w 50 ce , Dawno temu miałem model B25 jako pływający ,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 16Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024