FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
09-01-13 21:21   [Galeria] Slingsby T-21b / malowanie cywilne /
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 



--

Post zmieniony (09-01-13 21:38)

 
09-01-13 21:35  Odp: Slingsby T-21b / malowanie cywilne /
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,skrzydełka ,stateczniki wyglądają jak pokryte japonką,ładny,pozdrawiam Marek

--PS>kolekcja spora,może,..

Post zmieniony (09-01-13 23:11)

 
09-01-13 22:23  Odp: [Galeria] Slingsby T-21b / malowanie cywilne /
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Ładny ten "szybopłat" w cywilu. Widzę że wystawka również się zmieniła. Pamiętam, że wszystko fruwało na szafach pod sufitem. ;-)

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
10-01-13 11:17  Odp: [Galeria] Slingsby T-21b / malowanie cywilne /
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Andrzej, coś mi się widzi, że jak byś wstawił dodatkową półkę szklaną dzieląc przestrzeń w witrynce na pół pomiędzy drewnianymi półkami byłoby prościej i więcej modelików byś zmieścił.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
10-01-13 12:24  Odp: [Galeria] Slingsby T-21b / malowanie cywilne /
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Powiem tak:
Jak to określił BeBe, że pamięta, jak to fruwało na szafach pod sufitem. Właśnie tamto coś, ja traktowałem również, jako formę ekspozycji, wszystkie modele widziałem bez względu na to, czy leżałem, siedziałem , czy też stałem. Tamto coś przynosiło mi drugą radość z modelarstwa. Nawet planowałem, że, jak mi braknie miejsca na segmencie, to będę robil wiszące mikropółeczki pod sufitem, każda mikrpółeczka na innym poziomie, modele będą na siebie zachodziły skrzydłami i ogonami, tworząc dla laika galimatias.

Kazdy kto do nas przyszedł, to podziwiał właśnie ten galimatias, gdyż każdy model był widoczny prawie z każdej strony. Stało się, to co się stało, zaszła konieczność remontu mieszkania i wymiany mebli i zarazem wkomponowania oszklonej gabloty w segment zabudowy wnękowej. Może mi nikt nie uwierzy, ale od tamtej chwili moja wena bardzo poleciała w dół, sklejam bo sklejam, ale to już nie ta sama werwa, jak zbudować i umieścić mikropółeczkę, aby model dobrze się prezentował.

W tej chwili, gablotę traktuję, jak piwnicę, skleiłem więc siup do ,,piwnicy,, niech stoi, dlatego też ze względu na to, że w gablotce nie ma miejsca, więc postanowiłem, że zamiast wstawiać dodatkową szklaną półkę nawiążę trochę do starego sposobu.
Kombinowałem, aby tą mikropółeczkę przymocować do tylnej ścianki w gablotce na uchwytach, bez żadnych podpórek, ale okazało się, że ściana jest krzywa i tylna płyta
odstaje od ściany ok 2 cm......ale jeszcze nic straconego.

--

Post zmieniony (10-01-13 12:26)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024