FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
05-01-13 17:30  [G]BMW Sauber F1. 06 [Modelik]
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Witam w galerii modelu bolidu królowej sportów motorowych-BMW Sauber 2006 z Modelika
Autorem jest pan ze śmieszną fają w awatarku, o którym już niejeden poemat napisano..
Tym modelem chciałem zweryfikować teorię modellota na temat szybkości budowy modeli.. Rozpocząłem klejenie 24 grudnia 2012, skończyłem dziś tj 5 stycznia 2013! Da się, o dziwo jeszcze spędziłem święta w gronie rodzinnym, wysypiałem się no i dużo czasu spędziłem także z moją dziewczyną:P
Jak zwykle szybkość nie idzie w parze z jakością, koń jaki jest, wszyscy widzą więc zapraszam do zaglądania mu w zęby;)

Jedyną częścią pasującą do modelu jest część numer 1- idealnie pasowała do tektury na którą ją trzeba podkleić.. Reszta.. szkoda gadać. Rysunki montażowe? Dla mnie mogłoby ich nie być, i tak wszystko ładowałem na ślepo,częsci mają pomyloną numerację. NA SZCZĘŚCIE SYTUACJĘ URATOWAŁA OBSZERNA INSTRUKCJA OPISOWA!!! Czego MI BARDZO BRAKUJE w modelach np. Hala.
Nie jestem standardowo z niego zadowolony, widać że jest wymęczony, wlałem w niego chyba tonę wikolu by szpachlować dziurska:\

Zapraszam do galerii:



Pewnie popełnię jeszcze ferrari tegoż autora:D

Mam nadzieje że już mi nikt nie zarzuci że wyzywam autora, bądź działam na niekorzyść wydawcy obrzucając błotem autora. Teraz mogę to robić do woli, bo jego model skleiłem, a nerwów spaliłem masę na tym modelu..
Dobranoc

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
05-01-13 17:36  Odp: [G]BMW Sauber F1. 06 [Modelik]
Kylo Ren 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


 - 6

ReVan nie narzekaj na wykonanie modelu jest super w porównaniu z moim BMW kiedy ja kleiłem 3 lata temu.

--
W fabryce: Fokker E V KK , Sopwith PUP KK, Lublin R XIII D KK,
Wz.34, Typ 5 Chi-ri

Fabrykę opuśiły:
Fokker E. V. , Mitsubishi A6M2 Zero , F-4F Wildcat , Chi-he , Sopwith F1 Camel MM , Nieuport 11c.1 "BeBe" , 4TP , F-104G Starfighter , Lokomotywa Spalinowa EMD F40PHM-2 , Spowith F1 Camel KK,

 
05-01-13 17:42  Odp: [G]BMW Sauber F1. 06 [Modelik]
CysieK 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

No i Mati mówiłem że wyjdzie zajebiś..e .. Mi się bardzo podoba ;p
--

Post zmieniony (05-01-13 18:34)

 
05-01-13 17:44  Odp: [G]BMW Sauber F1. 06 [Modelik]
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Spamerów na swym łonie wychodowałem..;(

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
05-01-13 18:52  Odp: [G]BMW Sauber F1. 06 [Modelik]
syriusz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 9


 - 16

Cześć. Wcale nie widać tych ton wikolu o których piszesz. Model skleiłeś dobrze. Ciekawie się prezentuje. Fajny dla oka standard.

--
"Wierzę wbrew nadziei"
Zapraszam na moją stronę - http://www.syriusz.tkdami.net

__________________________________________________
Jeśli chciałbyś pomóc mi w leczeniu, możesz to zrobić poprzez:

Przekazanie 1% podatku
KRS: 0000064892
Cel szczegółowy koniecznie wpisz: Łukasz Głowacki

lub

Dobrowolne wpłaty skierowane na moje konto bankowe:
Numer konta: 30 1140 2004 0000 3302 4139 9308
Tytułem: Łukasz Głowacki

 
05-01-13 19:19  Odp: [G]BMW Sauber F1. 06 [Modelik]
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

A ja Cię "ochepię" za lenistwo... Model jest jak sam, napisałeś *^&*&^&%&^$^%#$$... Więc dlaczego chociaż nie postarałeś się odrobinkę? Dlaczego jest nr 17? Chyba ze względów patriotycznych i podejrzewam, że ma przedstawiać bolid R. Kubicy. Dlaczego kamera jest "czerwona"? Bo była ładniejsza? To jest akurat kamera N. Heidfelda. Kubica posiadał ją całą czarną.
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/10185/bmw-sauber-20.jpeg
Narzekacie na model i projektanta, a sami jesteście nie lepsi. Normalnie żadnej litości z mojej strony. BEZNADZIEJA!!! ;-P

I żeby nie było, że się czepiam tylko kamery... co to jest za bumerang za przednimi kołami? Chlapacze??? A to pomiędzy zagłówkiem i wlotem powietrza? Hamulec aerodynamiczny? Nie... normalnie ręce mi opadają . Koń jak koń, ale przy odrobinie chęci można z niego zrobić "nielatającego" pegaza.
--
Pozdrawiam... i bojkotuję "wódkę, dziw** i lasery", aunsłer tyż.
mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

Post zmieniony (05-01-13 19:26)

 
05-01-13 20:04  Odp: [G]BMW Sauber F1. 06 [Modelik]
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

W modelu nie miałem zamiaru wprowadzać żadnych modyfikacji, i tego się trzymałem. Ciężko jesty robić model na ślepo. Guzik mnie obchodzi że kamera jest taka a nie inna, wykonałem model tak jak proponuje to pan autor i jego czytalna instrukcja.. Przeważnie nie oglądam zdjęć orginalnych maszyn, które lepie, nie oglądałem i zdjęć tego modelu

CHĘCI NIE MIAŁEM I MIEĆ NIE BĘDĘ

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
05-01-13 20:16  Odp: [G]BMW Sauber F1. 06 [Modelik]
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Ale nie oczekujesz chyba samych "achów i ochów"? Swoją recenzję poczyniłem po Twoim wpisie... "Mam nadzieje że już mi nikt nie zarzuci że wyzywam autora, bądź działam na niekorzyść wydawcy obrzucając błotem autora. Teraz mogę to robić do woli, bo jego model skleiłem, a nerwów spaliłem masę na tym modelu.."

Także nie przepadam za autorem i omijam jego modele szerokim łukiem, ale zamieszczając galerię tego bolidu i sposób w jaki go wykonałeś mam pełne prawo "obrzucić Ciebie błotem i nie tylko błotem". ;-P

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
05-01-13 20:35  Odp: [G]BMW Sauber F1. 06 [Modelik]
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Każdego obrzucasz błotem jeśli nie poprawia błędów konstrukcyjnych i merytorycznych projektanta modelu? Gratuluję
Chyba nie do końca zrozumiałeś przesłanie wpisu który przytoczyłeś, może to i lepiej

Jesteś wiernym kibicem moich galeri i wiesz że nie oczekuję "ochów i achów" wręcz jestem krytyczny na wyrost wobec swoich prac.

Więcej już zabierać głosu nie będę.

--

Piwo to wspaniały wynalazek. Koło oczywiście też. Ale koło z chipsami to już nie to...


http://www.facebook.com/KlubModelarskiIskra lajkujcie:D

Post zmieniony (05-01-13 20:37)

 
06-01-13 00:34  Odp: [G]BMW Sauber F1. 06 [Modelik]
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Widzę, że się gorąco zrobiło, ale Bebe ma po części rację. Mi też w oczy rzuciły się te deflektory uformowane jak kulochwyty. To na tyle istotny element konstrukcji samochodu, że można go porównać do analogicznej sytuacji, gdyby ktoś sobie wygiął w podobny kształt łopaty śmigła samolotu. ReVan, czasem nawet pobieżne przejrzenie zdjęć rzeczywistego obiektu to podstawa, bo jak widać w Twoim przypadku nie zrobienie tego skutkuje takimi historiami. A że projekt jest do bani, więc tym bardziej.
Nie zmienia to jednak faktu, że Twoje wykonanie tego pseudo BMW, jest chyba najbardziej staranne spośród tych, które widziałem.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024