FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 21 z 22Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  -> 
03-11-14 08:01  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
FloggerB   

Raziel - a jak z RedOktiabriem ?

 
03-11-14 09:29  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

O pieronie. To już trzeba nie mieć rodziny, pracy, internetu i biblioteki w promieniu 50 km żeby się tego podjąć;)

Następnym wyzwaniem dla projektantów powinien zatem zostać USS Nimitz, lub któryś z kolegów, oczywista w 1:200.

 
03-11-14 09:48  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Gratuluje wydania takiego opracowania modelu.
Mam pytanie do wydawcy lub tych szczęśliwców, którzy mają już model - czy w opracowaniu jest tylko wersja z kamuflażem, czy też jest opcja całego szarego lotniskowca?

--
"Si vis pacem para bellum"

 
03-11-14 19:25  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Flogger - już dojrzewam aby do niego wrócić. Myślę, że na przestrzeni 2 tygodni zacznę go... konczyć :)

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
07-11-14 15:27  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
FloggerB   

Raziel
- YoŁ !
chętnie popatrzę

 
06-12-14 22:51  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
SAW 

 

Witam mam trzy pytania do Wydawnictwa.

Jaka jest cena modelu ze wszystkimi dodatkami?

Jest możliwość napisania jakie są to dodatki? (stronka sklepu nie jest dla mnie zbyt czytelna).

Jeżeli zakupię model plus wszystkie możliwe dodatkowe elementy czy cena będzie niższa niż jakby kupować wszystko oddzielnie?

Mam nadzieję że jasno to napisałem...święta idą i trzeba coś pod choinką znaleźć ;-)

Pozdrawiam

--

Post zmieniony (06-12-14 22:52)

 
06-12-14 22:59  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
Schiller 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

SAW - napisz do wydawcy maila, albo zadzwoń, tak będzie szybciej.
Z tego co wiem, to wydawnictwo ma około 10% rabatu na swoje "pełne" zestawy, pewnie tu też tak będzie.
Co do dodatków do ich modeli, to ja wszystko sprawdzam na ich profilu FB, tutaj:
https://www.facebook.com/FWHUMODELHOBBY
w zakładce albumy masz sporo fotek z ich oferty razem z opisami.

Pozdro

--
NACHTFLUG
Sklejam Shidena z tego Wydawnictwa

 
06-12-14 23:16  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
SAW 

 

Schiller- dzięki zadzwonię i się wypytam.

pozdrawiam

 
08-12-14 07:58  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
Modelman   

SAW około 1500 do 2000. Nie pamietam dokladnie. Mam zamowiony pelny zestaw ale nadal czekam. Nie wysztko jets jeszce wykoanne zeby otrzymal calosc

Post zmieniony (08-12-14 08:06)

 
18-12-14 20:31  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
pruczkowik   

Schiller,
czy jest Pan na etacie w wydawnictwie, ze juz po raz kolejny odgania Pan od zadawania tutaj na tym Forum konkretnych pytan i odsyla do bezposrednich kontaktow? Po to jestto furum, zeby sie kontaktowac i zeby wspolnota modelarska tez sie dowiedziala.
Ja tez chcialbym sie cos dowiedziec odnosnie cen i termunu wydania tego, na poczatek grudniua planowanego modelu.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 21 z 22Strony:  <=  <-  18  19  20  21  22  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024