FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 22Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 
08-09-14 08:00  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
Fotogrimes   

Wiem, że model niedługo wyjdzie. Warto poczekać. Kto ma chęć już zacząć zawsze może kupić lasery i robić szkielet :D
Model będzie miał chyba 138 cm długości. Będzie co kleić. Wydaje mi się że to uczciwe że wydawca zanim wyda model upewnia się że wszystko pasuje, robi praktycznie wszystkie możliwe dodatki itp.
Niestety obawiam się że ten konkretny model jest na razie poza moim zasięgiem jeśli chodzi o umiejętności, ale zobaczymy jak będzie :D

 
12-09-14 09:47  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
Modelman   

Ja już złożyłem zamówienie na pełen zestaw czyli wycinanka plus wszystkie możliwe dodatki. Koszt około 2000pln. Jak się uzbiera cały zestaw wtedy otrzymam komplet.
Podzr
Krzysztof

 
12-09-14 11:28  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Ja jeszcze nie zamówiłem, ale poza tym wszystko w porządku :-)
Poczekam aż skleisz :-)
Pzdr

 
13-09-14 13:32  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Jarod , nie wiem do czego pijesz...ale znając procesy technologiczne druku choćby nie wiem jak kombinować nie drukuje się czegoś 1,5 roku...Wydaje mi się że należy czytać ze zrozumieniem....to też podobno nie boli... ;) .Zacytowalem słowa wydawcy, który napisał że model TRAFIŁ ...do druku.Minęło 1,5 roku a modelu dalej nie ma więc może potrafisz wytłumaczyć czyja głupota się wylała? Bez urazy ale chyba należałoby nieco ważyć słowa ...

--

 
13-09-14 17:27  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
Fotogrimes   

A może było tak, że model trafił testowo do druku, po czym była klejona surówka i dorabiane dodatkowe części żeby mieć pewność że wszystko pasuje?
Poślizg jest duży ale łajba zapowiada się genialnie. Szkoda tylko że to żelazko do prasowania, ale biorąc pod uwagę że to kadłub Yamato, to kto wie czy nie pojawi się inna zabudowa :D Wtedy to będzie zabawa...

 
13-09-14 18:46  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
Modelman   

Zadzwońcie do wydawcy to się dowiecie co i jak. Do mnie zadzwonił i wszystkiego się dowiedziałem. Kiedy jaki gdzie itp

pozdr

 
13-09-14 21:09  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
Paweł63   

Witam.
No to kiedy model?

 
14-09-14 21:33  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

No właśnie Modelman, napisz czego się dowiedziałeś.

--
serwusik

 
14-09-14 21:40  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Lelum, to nie tak to wydawca MA ZADZWONIĆ do wybranej osoby i poinformować kiedy jak i gdzie.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
15-09-14 08:29  Odp: [Zapowiedz] IJN Shinano MODEL HOBBY
Modelman   

Napisalem maila z zapytaniem i oddzwonil z bardzo wyczerpujaca odpowiedzia co kto jak ile i czego zrobil, co w jakim zestawie akcesoriow jest itp. co bedzie i jak dostepne np odnosnie malowania. Brdzo mila spokojna i konkretna rozmowa dzieki ktorej wlasnei zamowielm pelen zstaw i czekam na sygnal odnosnie kiedy moge juz zapalcic.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 22Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024