FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
18-12-12 11:49  Odp: [N] ŚzK 023 Transporter opancerzony BTR-60PB 1:25
kolejny_cichy   

W sumie fajna propozycja po mimo zachwianych proporcji, i uproszczeń z zewnątrz. Z opcjonalnym wnetrzęm, które przecież nie każdy musi wykonywać .Jak dotąd rynku dostępny był Ukraiński "Oreł" - bez wnętrza, ale za to bardzo szczegółowy i skomplikowany zwłaszcza jeśli chodzi o podwozie. Ja jeśli chodzi o testowanie niestety rezygnuję gdyż mam właśnie owego Orła.
http://strefacichego.pl/?module=models&catId=49&modelId=264
pzdr
cichy

--

Post zmieniony (18-12-12 11:52)

 
18-12-12 18:27  Odp: [N] ŚzK 023 Transporter opancerzony BTR-60PB 1:25
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Taron78 napisał... "o dalsze komentarze proszę tylko osoby które mają coś mądrego do powiedzenia, a nie chcą nabić sobie postów i lać bez sensu wodę"

to jest bezczelne

może jeszcze jakieś restrykcje wprowadzisz na Froum?

 
18-12-12 18:45  Odp: [N] ŚzK 023 Transporter opancerzony BTR-60PB 1:25
Kofi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Nie lepiej było dopracować model z zewnątrz niż projektować wnętrze?

--
www.kofimodels.jcom.pl - zapraszam na moją stronę internetową.
Początkujący

 
18-12-12 18:56  Odp: [N] ŚzK 023 Transporter opancerzony BTR-60PB 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Pan Maciejczak zaprojektował model, może lepszy, może gorszy, nikt nie jest zobligowany do jego zakupu. Komu się spodoba i będzie miał ochotę kupi, kto nie... nie. Moim zdaniem proste, a bezczelne uważam wypowiadanie się krytycznie o czyjejś pracy, mimo że nie widziało się jej na oczy.


... i właśnie takiej jałowej dyskusji chciałem uniknąć. Osoby inteligentne proszę o wstrzymanie się z komentarzami o wykonywalności i prawidłowości merytorycznej i wszelkiej innej modelu, do czasu aż ktoś bezstronny zaprezentuje postęp z prac nad tym modelem. Pozostałych zapraszam do dalszej dyskusji w czasie oczekiwania na taką relację.

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
18-12-12 19:35  Odp: [N] ŚzK 023 Transporter opancerzony BTR-60PB 1:25
Reedmooley 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ja mam pytanie merytoryczne do Pana wydawcy-czy to już jest wersja z poprawkami które Autor miał zamiar wprowadzić(co z tego wyszło nie wiem bo się był obraził), czy wersja sklejana swojego czasu przez Stanisława Z. tutaj http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=202225&t=202225&filtr=0&page=1 A jeśli zostały wprowadzone to co w sobie zawierają?
Jestem fanem sprzętu używanego przez MO jak i Policje i bardzo mnie takie tematy cieszą, przynajmniej początkowo, jednak traktuje modelarstwo jako hobby mające z założenia być zabawą bezstresową, dlatego temat poprawek jest dla mnie istotny. Zdjęcia na stronie wydawnictwa przedstawiają model pana Stanisława, który tych poprawek nie zawierał(sklejany przed ich wprowadzeniem).
Pozdrawiam

 
18-12-12 19:59  Odp: [N] ŚzK 023 Transporter opancerzony BTR-60PB 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Reedmooleley, masz rację, zdjęcia na okładce przedstawiają model w wykonaniu pana Stanisława Zań. Wycinanka jest po naniesieniu poprawek, czy wszystkich sugerowanych - nie wiem. Wiem, że pan Andrzej sklejał surówkę jeszcze raz i widziałem zdjęcia na których wszystko grało, nie można ich jednak było wykorzystać na okładkę bo nie był jednak dokończony układ jezdny, którego sklejenie zajmie jeszcze jakiś czas. Na pewno zmieniona jest nieco kolorystyka, model w wycinance jest nieco ciemniejszy, co ro zdjęć poproszę pana Andrzeja żeby udostępnił jakieś. Ale myślę że najlepiej jednak będzie poczekać na bezstronną relację.

Proszę się nie obrażać, taką dyskusję to rozumiem, rzeczowe pytanie, konkretny problem i dyskusja która mam nadzieję coś wnosi.

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
18-12-12 21:05  Odp: [N] ŚzK 023 Transporter opancerzony BTR-60PB 1:25
dominik294 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 12
 

Taronie ,a czy jest możliwośc wykonania tego pojazdu z napisami milicja??

 
18-12-12 21:29  Odp: [N] ŚzK 023 Transporter opancerzony BTR-60PB 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Dominiku, wprawdzie pojazd taki nie będzie poprawny historycznie, ale nie ma sprawy, rozmawiałem przed chwilą z panem Andrzejem, odpowiedni dodatek (chodzi w zasadzie o zmianę tekstury na 2 częściach) będzie do ściągnięcia ze strony, oraz (w celu zachowania jednolitej barw) możliwy do dokupienia jako wydruk na stronie.

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
18-12-12 22:15  Odp: [N] ŚzK 023 Transporter opancerzony BTR-60PB 1:25
dominik294 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 12
 

Dzięki za odpowiedz .

 
23-12-12 13:09  Odp: [N] ŚzK 023 Transporter opancerzony BTR-60PB 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Zgodnie z obietnicą, na stronie wydawnictwa, w dziale "Do pobrania" pojawiły się części potrzebne do przeróbki transportera na wersję nieco fikcyjną, ale pasującą na dioramki ze stanu wojennego i życia codziennego w czasach PRL-u.

Części te można nabyć razem z modelem za dodatkową złotówkę, wówczas nie będą różnić się odcieniem.

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024