FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 25Strony:  <=  <-  13  14  15  16  17  ->  => 
12-12-13 12:28  Odp: [R] Komuna Paryska 1:200, BM.
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Z prawdziwą przyjemnością oglądam Twoją relację. Podziwiam perfekcyjne wykonanie detali !

 
12-12-13 14:15  Odp: [R] Komuna Paryska 1:200, BM.
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Świetny samolocik :-) Wszystko zmierza we właściwym kierunku.

--
Pozdrawiam Darek

 
12-12-13 14:28  Odp: [R] Komuna Paryska 1:200, BM.
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Rozbroił mnie kolega tym areoplanem zupełnie.... :-)

 
12-12-13 16:08  Odp: [R] Komuna Paryska 1:200, BM.
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Żebym to ja się znał na malowanych modelach, to bym coś mądrego napisał, ale wydaje mi się, że tu już nic nie trzeba pisać, tylko w razie spotkania z modelem w realu, należy sie mu dłuższa chwila podziwiania. A co mi przypominają pokrowce na działach to już sie nie przyznam :P

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
22-12-13 18:34  Odp: [R] Komuna Paryska 1:200, BM.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Jako, że jest to ostatni wpis przed świętami, życzę wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku, Dużo czasu na sklejanie, żon nie marudzących, że mamy ,,******" na biurku i ,,modelarskich" prezentów od Gwiazdora.

ADAM 12 - jesli myślisz o pampersach :)) to już wcześniej padło takie porównanie i .... zgadzam się z tym. Ale lepiej już nie potrafię i tak musi zostać :(

A teraz mała aktualizacja. Części nadbudówki rufowej. Wszystko narazie poustawiane ,,na sucho".



--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
20-01-14 20:45  Odp: [R] Komuna Paryska 1:200, BM.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. To co mnie najbardziej cieszy na tym etapie sklejania modelu to , to że skończyłem drutologię/relingi na nadbudówkach. Była to dla mnie mordęga i nie jestem z efektu zbyt zadowolony. Czasami żałowałem, że nie wykorzystałem wycinankowych relingów pokrytych brezentem, które po małej ,,obróbce" też mogą wcale nieźle wyglądać. Ale z moimi umiejętnościami i możliwościami już niestety drutologia lepsza nie będzie. Zostały mi jeszcze relingi na pokładzie, ale to już będzie łatwiejsza robota. Dzięki temu, że mam już wykonany maszt na tylniej nadbudówce (najwyższy element okrętu) mogę zmierzyć wysokość modelu i dać szklarzowi podstawkę żeby zrobił gablotkę. A ja biorę się za całe ,,drobne" wyposażenie nadbudówek i dźwigi. Szkoda, że nie są takie jak w Rewolucji.



--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
20-01-14 21:43  Odp: [R] Komuna Paryska 1:200, BM.
Grzegorz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Pytanie za sto punktow czy przed malowaniem kolorem kladziesz jakis podklad lub lakier. tez robie waloryzowany okret i pytam z ciekawosci bo efekt powala na kolana.

 
20-01-14 22:26  Odp: [R] Komuna Paryska 1:200, BM.
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Borowy co Ty chcesz od relingów? Samo to, że zrobiłeś je sam to duży plus. Ja mimo,ze młody łebek to nie mam cierpliwości i pakuję gotowce gdzie popadnie. Także duży szacun.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
21-01-14 00:32  Odp: [R] Komuna Paryska 1:200, BM.
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,bardzo ładny .może jak byś dał o 0.1 mm drut cieńszy ,było by piękniej ale taki z kolei jest bardzo delikatny,poza tym jest to reling trzy rzędowy ,całość pięknie się prezentuje,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
21-01-14 07:32  Odp: [R] Komuna Paryska 1:200, BM.
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Relingi klasa! Całe szczęście, że ich nie ma w samolotach. -:)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 25Strony:  <=  <-  13  14  15  16  17  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024