FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 
09-03-13 07:46  Odp: [Recenzja] IJN ISE-Angraf
Greg77   

Pokład do Ise mam otrzymać w przyszłym tygodniu jak Gurzuvit go odnajdzie. Wtedy poinformuję Was.

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
09-03-13 07:51  Odp: [Recenzja] IJN ISE-Angraf
Rakoth   

Ale on miał problemy ze sklejalnością jako taką, czy z błędami merytorycznymi?

 
09-03-13 11:06  Odp: [Recenzja] IJN ISE-Angraf
gurzuvit 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witaj! w dzienniku znaleziono rygli dla shlyupok.net znaczników do przyklejania śrub, policzek kili.ne tak ma zamiar warstwowych pagody i uzyskać wiele szwów. to jest tam gdzie pojawił się))) i historycznie, nie zwrotnice w pobliżu pagody do 127mm armaty (Przepraszam za Polską)) za pomocą Google Translator)

 
09-03-13 11:20  Odp: [Recenzja] IJN ISE-Angraf
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Greg77 - zanim zaczniesz rozpowszechniać te pokłady zapytaj, czy możesz to zrobić. Autor może mieć obiekcje. :)

Jesli faktycznie ten ISE ma tyle błędów to zaczynam martwić się o Taiho...

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
09-03-13 12:01  Odp: [Recenzja] IJN ISE-Angraf
gurzuvit 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

błędy nie są tak straszne, mogą być gromadzone.Najważniejsze, że nie było na Taiho raznotona

 
09-03-13 12:11  Odp: [Recenzja] IJN ISE-Angraf
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Greg77 nie oglądaj się na nic ani na nikogo,dawaj ten pokład jak możesz ,ja też bym z chęcią zamienił na lepszy niż jest w wycinance,a swoją drogą wydawnictwo gdyby było w porządku to sami powinni wydać erratę z nowym pokładem gdyż na pewno znają opinię większości
Pozdrawiam

 
09-03-13 15:59  Odp: [Recenzja] IJN ISE-Angraf
Greg77   

O to co napisał mi Gurzuvit- tak mniej więcej:
Brak rozrysowania położenia stępek przeciwprzechyłowych, śrub i wałów,. W szalupach brak kilów(nie wiem do końca -w oryginale "в шлюпках нет транца").
Pagoda niezbyt fortunnie rozrysowana kondygnacjami- powoduje to dużą ilość widocznych łączeń- niezbyt atrakcyjnych. Bardzo mała detalizacja - brak osobno rozrysowanych drzwi-są po prostu narysowane. Pagoda bez żadnych detali- jest po prostu pusta. Trapy według Kolegi są straszne i wyglądają jak schody ruchome.
Tyle dostałem.

Co do pokładów gdy już je otrzymam będę udostępniał wyłącznie znajomym/kolegom- coby nie łamać praw autorskich;)

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
09-03-13 16:17  Odp: [Recenzja] IJN ISE-Angraf
Rakoth   

To mnie dopisz do znajomych, bardzo liczę na te pokłady.
A obawiam się, że na forum nie dostaniesz potwierdzenia, ja też się tam rejestrowałem w grudniu i do dzisiaj się nie odezwali.

Post zmieniony (09-03-13 16:19)

 
10-03-13 16:55  Odp: [Recenzja] IJN ISE-Angraf
Greg77   

Rakoth- na forum już dostałem potwierdzenie.

Co do poprzedniej wiadomości
" W szalupach brak kilów(nie wiem do końca -w oryginale "в шлюпках нет транца")"- chodzi o część 345a.

No i ostatnia wiadomość ale wyłącznie do moich kolegów/znajomych- dzięki uprzejmości mojego kolegi Walerija mam już te pokłady.

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
10-03-13 18:20  Odp: [Recenzja] IJN ISE-Angraf
jacko1971   

Witam, co trzeba zrobić żeby zostać Twoim kolegą lub znajomym? (żartuję). Czy kolega gurzuvit nie będzie miał nic przeciwko temu, żeby koledzy z forum również stali się szczęśliwymi posiadaczami tych pokładów?
Pozdrawiam
Jacek Kupiszewski.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024