FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 15Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15 
21-05-16 13:55  Odp: [Relacja/Galeria] Polski czołg pływający PzInż. 130 - KH 1/07
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jakbyś go w szpinaku nie utaplał to dałbym 9/10, 9 za otwór : ))))))

 
21-05-16 14:55  Odp: [Relacja/Galeria] Polski czołg pływający PzInż. 130 - KH 1/07
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Świetnie się prezentuje po tej kąpieli. Gratuluję !

 
23-05-16 13:46  Odp: [Relacja/Galeria] Polski czołg pływający PzInż. 130 - KH 1/07
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Dziękuję wszystkim za komentarze:-)

Zdaję sobie sprawę, że wszystkim się nie dogodzi - jedni lubią modele czyste, inni upaćkane:-) Pomysł na błoto narodził się spontanicznie i w sumie wyszło nie najgorzej jak na pierwszy raz:)

Nie jest to jednak mój pierwszy ubrudzony model - chyba, ze suche pigmenty się nie liczą:-) Standardowcem też nie jestem w pełnym tego słowa znaczeniu:-)

Cieszę się również, że odezwał się autor modelu. Myślałem Piotrek, że się już obraziłeś za moje uwagi w trakcie budowy:-) Na szczęście Ty nie z tych:> Dobrze, że model powstał, bo mimo chorób wieku dziecięcego, można było na podstawie wycinanki skleić ciekawy model:-)

Kasiu - żebyś Ty wiedziała, ile czasu redagowałem ten wymyślony tekst:-) Szlifowanie zwrotów i całych zdań, wycinanie, dopisywanie trwało trochę:-) Fajnie, że Ci się spodobało, choć mam nadzieję, że inni też zwrócili na to uwagę:-) A Lemański? Nie wziął się oczywiście znikąd:-) Można dostrzec w kierowcy tego prototypu cechy, którymi charakteryzuje się nasz GEKOmenel, którego z tego miejsca serdecznie pozdrawiam:-)

Mariaszek - ubrudzenie nie spowodowało jakiegoś specjalnego zamazania detali. Na bokach i z przodu wanny kadłuba jest prawie łyso, a tylna obudowa śruby też jest w miarę dobrze widoczna:-) Ale ocenisz sam na żywca:-)

Mariusz pytał, co następne... Mam jeszcze dwa rozgrzebane i schowane po szafkach projekty:-) Ostateczny wybór prawie już dokonany, wypatrujcie relacji:-) Miejmy nadzieję, że nie tak tragicznie rozwlekłej czasowo:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
23-05-16 14:16  Odp: [Relacja/Galeria] Polski czołg pływający PzInż. 130 - KH 1/07
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Na pewno się nie obraziłem, a nie udzielałem się w relacji, bo z wielkim zainteresowaniem oglądałem Twoje postępy i zastawiałem się jak na tych kilku lichych zdjęciach widzisz te detale, których ja nie widziałem :) No cóż, dzisiaj podszedłbym do tego projektu nieco inaczej i fajnie, że zebrał on tęgie baty w tej relacji xD, ponieważ...
... Tak swoją drogą, to temat 130-stki z mojej strony do dziś nie jest do końca zamknięty i może kiedyś, w oparciu o tę relację, poprawię model oraz uzupełnię o wnętrze, bazując na żywicy od Choroszego. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość, ale na razie trzeba skończyć kolejny projekt, będący w klimatach mojego traktorka Famo ;)

 
23-05-16 15:03  Odp: [Relacja/Galeria] Polski czołg pływający PzInż. 130 - KH 1/07
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Owszem owszem podoba mnię się to cuś z gąsienicami :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
25-05-16 21:13  Odp: [Relacja/Galeria] Polski czołg pływający PzInż. 130 - KH 1/07
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

No i stało się , Lemański wylądował na kartach historii ( wymyślonej ). Dzięki Grzesiu !
A model , jak model . Po prosu poziom Grzesia i tyle . Ani się do czego przyczepić a i na dodatek wszystko zgodnie z prawdą historyczną . Nudy . Tylko dla czego gdy się to ogląda to szczęki szuka się na posadzce a i dostaje oczopląsu to kurna nie wiem . Cuda ?! Grzesiu , mistrzu kartonowej iluzji , wydawało się że już wiemy co potrafisz a Ty jednak co model to zaskakujęsz nas czymś nowym .Gratuluję wytrwałości . Nie wiem , ale to chyba mały rekord . W takim czasie inni budują Bismarki , Jamata czy inne lotniskowce a Tobie udało się zbudować takie maleństwo . ALE JAK !


Pozdrawiam .


Jańcio


HEY HEY !

--

Post zmieniony (25-05-16 21:15)

 
25-05-16 21:15  Odp: [Relacja/Galeria] Polski czołg pływający PzInż. 130 - KH 1/07
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Pogratulować modelu Panie Grzegorzu :)

--
http://messer.cba.pl

 
26-05-16 13:28  Odp: [Relacja/Galeria] Polski czołg pływający PzInż. 130 - KH 1/07
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Grześ, spóźnione, ale szczere gratulacje ukończenia tak wspaniałego modelu...
Nic tylko pozazdrościć takiego modelu w swojej kolekcji :-)
Pozdrawiam i mam nadzieję, do zobaczyska ;-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 15Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024