FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 13Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13  -> 
07-09-20 07:05  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Rzeznik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 8
 

Szkoda chyba Twego czasu by czytać kolejny post typu: "super" bo przecież poziom jak zwykle niedościgniony. Gratulacje.

--
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT | T34-85 | Crusader Mk.III | HL-2 Haroldek

Na warsztacie: plastik

 
07-09-20 07:46  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Piękny przykład wytrwałości.
Jeszcze raz gratuluję.

 
07-09-20 09:00  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Kuba2025 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam,

Przyłączam się do gratulacji.
Bardzo efektowny szkrab wyszedł.

Pozdrawiam,
Kuba.

 
07-09-20 10:35  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Bardzo fajne wykonanie.
Gratulacje.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
07-09-20 11:44  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

W poprzednich zdjęciach, mimo, że model wykonany świetnie wyglądał ciut zabawkowo (cukierkowo czy jak tam inaczej zwał).
Końcowa galeria z dodanym brudzeniem i śladami eksploatacyjnymi przerzuca FAI-M kilka poziomów wyżej (nie wiem czy na sam szczyt, pewnie nie, bo zwykle każdy kolejny model jest lepszy od poprzednika).
Po prostu szczena opada!

--
pzdr
Kemot

 
07-09-20 12:11  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Grabki, wyszło lepiej niż obiecująco. Weathering robi robotę: ]

 
07-09-20 12:25  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Ze swej strony chciałem dołączyć się do gratulacji i wyrazić słowa uznania.

Dzięki za super lekturę, za podzielenie się warsztatem modelarskim, wrażeniami i doświadczeniami, dla mnie to bezcenne uczyć się od lepszych.

Jedno małe przemyślenie ..bazując już na wcześniejszym doświadczeniu z modelami StuGa, nie dam się ponownie oszukać ;-) …..zdjęcia są tak ogromne, że wyciągają rzeczy, których oko nie widzi itd. właśnie tak miałem z modelem

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=173906&t=173906&filtr=0&page

kiedy go zobaczyłem na żywo w Przeciszowie nie mogłem uwierzyć, że to ten model ze zdjęć ;-) przesiedziałem nad nim ze dwie godziny oglądając nieustanie!

......liczę po cichu na Fiata Terni Tripoli ;-)

Grzesiu Twoja praca inspiruje, czego niebawem mam nadzieje będą dowody ;-).

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
07-09-20 12:26  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Wielkie brawa, model robi z człowiekiem gorsze rzeczy niż 3 godziny na GEKO. Gratuluję i mam nadzieję zobaczyć go na żywo za niedługo.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
07-09-20 15:39  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Ktoś pisał wcześniej o trzęsących się rękach Grzesia.. spróbujcie się tak odlać!!! Szacun ukłony za sztukę, bo to już sztuka budowy modelu i nie osikania całej łazienki!!

Chłopcze z każdym modelem przechodzisz samego siebie, że trzy razy. Brudzenie to już wyższy poziom.
Ale żeby nie było tak cukrowo i tęczowo..- Trzecie miejsce na konkursie jak nic Twoje!!!

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
07-09-20 16:16  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Tede 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Model piękny i świetne zwaloryzowany. Czas budowy porównywalny z ORP Ślązak :-)

Tomek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 13Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024