FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
25-09-12 12:04  Odp: [N] ŚzK 020 Fiat 125p
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Co do zdjęć, pozwolę sobie zapodać link do relacji, mam nadzieję że się przyda i że nikt się nie obrazi: http://www.mikromodele.fora.pl/jezdzace-od-1-72-do-1-1-commuting-from-1-72-to-1-1,27/fiat-125p-borewicz,2925.html

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
25-09-12 12:26  Odp: [N] ŚzK 020 Fiat 125p
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Dzięki. Czyli już wiem- model kupuję na 100% :D:D

Post zmieniony (25-09-12 12:27)

 
25-09-12 12:28  Odp: [N] ŚzK 020 Fiat 125p
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

To ja poprosze MR '78 :) Moj ojciec jezdzil na taksowce takowym, oczywiscie ceglastoczerwonym :) A ten, to obowiazkowy zakup :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
25-09-12 12:49  Odp: [N] ŚzK 020 Fiat 125p
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

PiterATS - pod tym linkiem znajduje się galeria . Ale od jej czasu wprowadziłem nieco mniejszych poprawek ;)

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
25-09-12 15:52  Odp: [N] ŚzK 020 Fiat 125p
Kofi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Łosiu, żeby zarejestrować na żółte blachy, prawie wszystko musi być w samochodzie oryginalne.

--
www.kofimodels.jcom.pl - zapraszam na moją stronę internetową.
Początkujący

 
25-09-12 15:55  Odp: [N] ŚzK 020 Fiat 125p
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Kofi niekoniecznie. Według prawa to i owszem auto powinno być w oryginale. W życiu róźnie bywa. We Wrocławiu śmiga Mercedes W123, popularna beczka z zaspawanymi klamkami i w gustownym ospoilerowaniu - na pewno nie z epoki. Oczywiście na żółtych blachach.

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
25-09-12 16:03  Odp: [N] ŚzK 020 Fiat 125p
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dokładnie - niedawno na alledrogo był ford T przerobiony przez jakiegoś oszołoma na paskudnego hotroda (nie w epoce) tyż na żółtych... Nie mówiąc o radzieckich motocyklach... co drugi to kundel...

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
25-09-12 16:33  Odp: [N] ŚzK 020 Fiat 125p
Kofi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Jak ma się znajomego rzeczoznawcę to na pewno.

--
www.kofimodels.jcom.pl - zapraszam na moją stronę internetową.
Początkujący

 
25-09-12 17:14  Odp: [N] ŚzK 020 Fiat 125p
Mariusz Kita 

Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Po co takie kombinacje. "Sprzedaje" się samochód bratu,żonie, teściowej, ojcu lub obojętnie komu, pokazuje się umowę w urzędzie komunikacyjnym i po kłopocie. Nabywca nie musi go rejestrowac, musi tylko opłacic podatek od umowy, czyli 2 % wartości, ale jest dolna granica zwolniona z podatku. Autko sobie stoi w garażu i czeka na lepsze czasy.

--
M3A1Scout Car
PAK40
SdKfz222
T34-76
M-16 Half Track

 
25-09-12 17:35  Odp: [N] ŚzK 020 Fiat 125p
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

To jak już wszyscy macie takie pomysły, to nie potrzeba ani żółtych blach, ani fikcyjnej sprzedaży. Wystarczy opinia rzeczoznawcy pzmot o tym, że auto jest istotne dla historii motoryzacji i można się wypisać na podstawie tego z ubezpieczenia OC, a takowe OC można kupować np. na miesiąc, jeśli się potrzebuje. Tak zrobiłem kilka lat temu z moim 30 już letnim Fiatem Argenta. Tyle obok tematu :-)

--


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024